Typujemy środowe mecze kwalifikacji do Ligi Mistrzów

W drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów oprócz meczu Lecha Poznań z FK Sarajevo czeka nas jeszcze sporo innych pojedynków. Kto więc w kim zmierzy się w środowe popołudnie i wieczór, i jakie zdanie na temat tych spotkań mają eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

I tak czeka nas siedem takich pojedynków. Poniżej prezentujemy je wszystkie wraz z dokładną godziną rozpoczęcia meczu, i kursami, jakie można znaleźć na naszym serwisie bukmacherskim. W środę spotkają się więc ze sobą:

FC Astana – Maribor (godzina 16:00)

zwycięstwo FC Astana: 1,95___________remis: 3,10___________zwycięstwo Mariboru: 3,60

Esch Fola – Dinamo Zagrzeb (20:00)

zwycięstwo Esch Fola: 8,00___________remis: 4,65___________zwycięstwo Mariboru: 1,30

Steaua Bukareszt – AS Trencin (20:30)

zwycięstwo Steauy Bukareszt: 1,70_______remis: 3,35_______zwycięstwo AS Trencin: 4,55

Videoton – TNS (20:30)

zwycięstwo Videotonu: 1,35____________remis: 4,20____________zwycięstwo TNS: 7,25

Dundalk – BATE Borysov (20:45)

zwycięstwo Dundalk: 2,95_________remis: 3,15_________zwycięśtwo BATE Borysov: 2,20

Rudar Pljevlja – Karabach Agdam (20:45)

zwycięstwo Rudaru Pljevlja: 4,05_____remis: 3,10_____zwycięstwo Karabachu Agdam: 1,85

Stjarnan Gardabae – Celtic (21:15)

zwycięstwo Stjarnan Gardabae: 7,00________remis: 3,95________zwycięstwo Celtiku: 1,40

Wyniki pierwszych spotkań między wszystkimi wymienionymi drużynami określają sprawę w miarę jasno. Niewiadome pozostają tylko w dwóch meczach, a tak naprawdę chyba tylko w jednym, gdyż trudno się spodziewać, by Dinamo Zagrzeb dało się wyeliminować półamatatorskiemu zespołowi z Luksemburga, jakim jest szerzej nieznane Esch Fola. Nie mniej po remisie w pierwszym meczu (1:1) szanse awansu do trzeciej rudny przynajmniej w teorii wydają się równe dla każdej z drużyn. Ciekawie powinno być też w pojedynku Rudaru z Karabachem. W meczu tydzień temu byliśmy również światkami remisu, z tym, że bezbramkowego. Gospodarze przy odrobinie szczęścia są w stanie wyeliminować mocniejszego przeciwnika z Kazachstanu. Natomiast w pozostałych parach już wszystko wydaje się raczej pozamiatane. Jak wyjdzie w praktyce? Przekonamy się o tym już niebawem.

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań rewanżowych drugiej rundy kwalifikacji do Champions League. Naszą aktualną ofertą ofertę kursową na wspomniane pojedynki czeka już na Państwa. Można znaleźć już teraz w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *