Typujemy spotkania Ligi Europy

Dziś pierwsze mecze I rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy. Zostanie rozegrane naprawdę sporo spotkań. Niemożliwym jest zaprezentować ich wszystkich, dlatego skupimy się tylko na tych naszym zdaniem najatrakcyjniejszych. Oto więc kto między innymi zagra dziś z sobą, i jakie zdanie na ten temat mają eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Wszystkie spotkania które dla Państwa wybraliśmy zostaną rozegrane od godziny 18:00, do 21:00. Poniżej prezentujemy pięć z nich wraz z dokładną godziną rozpoczęcia a także w kursami na poszczególne rezultaty, jakie można znaleźć w serwisie bukmacherskim Totolotek S.A. Dzisiejszego dnia zagrają więc ze sobą między innymi:

Skonto Ryga – St. Patrick’s Athletic (godzina 18:00)

zwycięstwo Skonto Ryga: 2,45_____remis: 3,10_____zwycięstwo St. Patrick’s Athletic: 2,65

Dinamo Tibilisi – Gabala (18:00)

zwycięstwo Dinamo Tibilisi: 2,35__________remis: 3,10__________zwycięstwo Gabala: 3,10

West Ham – Lusitanos (20:45)

zwycięstwo West Ham: 1,01__________remis: 11,75__________zwyciętwo Lusitanos: 32:00

Cork City – KR Reykjavík (20:45)

zwycięstwo Cork City: 1,95__________remis: 3,25__________zwycięstwo KR Reykjavík: 3,55

Glentoran – Żylina (21:00)

zwycięstwo Glentoran: 5,25_____________remis: 4,10_____________zwycięsto Żyliny: 1,50

Co angielski klub jakim jest West Ham robi w pierwszej rundzie Ligi Europy? Wygrał klasyfikację fair play i został zgłoszony do rozgrywek jako zespół nierozstawiony, który musi przebijać się do fazy grupowej od początku. Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo z egzotycznie brzmiącą nazwą drużyny przeciwnika- Lusitanos- będzie naprawdę wielką sensacją. W pozostałych spotkaniach, które dla Państwa wybraliśmy nie ma już aż tak zdecydowanego faworyta do zwycięstwa. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wspólne typowanie wyników Ligi Europejskiej!

Zapraszamy do typowania rezultatów kwalifikacji Ligi Europejskiej razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Naszą ofertę na wszystkie czwartkowe mecze można znaleźć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *