Typujemy półfinały Wimbledonu!

W Wimbledonie już czas półfinałów gry pojedynczej pań. Dla nas o tyle ważnych, że w jednym z nich zagra nasza Aga Radawańska. A kto zagra w drugim półfinale, i jakie zdanie na temat obu tych pojedynków mają eksperci Totolotka?

I tak oto o godzinie 14:00 rozpocznie się rywalizacja Agnieszki Radwańskiej z Garbiną Muguruzą. Według wszystkich obserwatorów, kibiców, i wreszcie ekspertów w dziedzinie bukmacherki- jest to mecz bez faworytki. O zwycięstwie będzie decydować dyspozycja dnia, i to która z zawodniczek lepiej wytrzyma trudy turnieju. Teoretycznie bardziej zmęczona powinna być Muguruza. Jej mecze w Wimbledonie zazwyczaj były dłuższe niż naszej zawodniczki, wiele w nich kończyło się rezultatem 2:1, co automatycznie wymagało od niej dodatkowej ilości minut spędzonych na korcie. Radwańska natomiast dotychczas kończyła swoje mecze w tym turnieju relatywnie szybko. Dopiero ćwierćfinał z Keys kosztował ją odrobinę więcej sił i czasu. Czy dzisiejszy mecz z Garbiną Muguruzą też będzie dość krótki, i Isa awansuje do finału Wimbledonu? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej: 1,85_____________zwycięstwo Garbiny Muguruzy: 1,85

W drugim spotkaniu półfinałowym Serena Williams zagra z Marią Sharapovą. Mecz ten wydaje się być atrakcyjniejszy, wszakże grają z sobą dwie zawodniczki z Top 5 w rankingu WTA. Wszyscy są jednak zdania, że zwycięstwo przypadnie w udziale amerykance. Od pewnego czasu Serena Williams gra naprawdę kosmiczny tenis. Nawet jeśli jest w niedyspozycji, jej kolejne rywalki i tak nie mają nic do powiedzenia. Czy tak samo będzie w meczu przeciwko bardzo dobrej przecież Marii Sharapovej? Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 15:30.

zwycięstwo Sereny Williams: 1,20____________________zwycięstwo Marii Sharapovej: 4,10

Typujemy rezultaty spotkań Wimbledonu wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza aktualna oferta bukmacherska na dzisiejsze półfinały czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *