Typujemy niedzielne mecze towarzyskie

Dziś w piłkarskich meczach towarzyskich czeka nas między innymi dokończenie turnieju Lotto Lubelskie Cup. Ale to oczywiście nie jedyne ciekawe wydarzenia, które czekają nas w niedzielę. Jakich więc innych interesujących spotkań towarzyskich możemy się spodziewać w niedzielę, i jakie zdanie mają na ich temat eksperci Totolotka?

Mecz o trzecie miejsce Lotto Lubelskie Cup rozpocznie się już o godzinie 13:30. Będzie on transmitowany o TVP Sport. Zmierzą się w nim Szachtar Donieck i AS Monaco, a więc naprawdę uznane europejskie marki, które jednak zaprezentowały się wczoraj naprawdę niespecjalnie. Mamy nadzieję, że zobaczymy w tym meczu więcej bramek, niż tyle, ile było udziałem tych klubów wczoraj, czyli okrągłe zero. Kibice zgromadzeni na stadionie w Lublinie zapłacili za bilety (a nasi typerzy za kupony), i oczekują naprawdę interesującej rywalizacji sportowej, a nie kolejnego meczu nastawionego na bezbramkowy remis, i rozstrzygnięcie w rzutach karnych. Liczymy więc na lepszy mecz niż te wczorajsze, czego Państwu życzymy.

zwycięstwo Szachtara Donieck: 2,40______remis: 3,15______zwycięstwo AS Monaco: 2,65

Natomiast w finale tego turnieju Hannover 96 zagra z Lechią Gdańsk. Nasz zespół nie jest faworytem, ale z Szachtarem również nim nie był, a jednak drużynę z Ukrainy udało się pokonać. Teraz czas na kolejne zwycięstwo, ale przede wszystkim na bramki! Obie ekipy posiadają w swych szeregach zawodników zdolnych do tego, by ten mecz nie skończył się bezbramkowym remisem. A jak będzie? Przekonamy się już niebawem! Spotkanie Hannover 96 – Lechia Gdańsk rozpocznie się o godzinie 17:30. Mecz  ten również będzie transmitowany w TVP Sport.

zwycięstwo Hannoveru 96: 1,90_______remis: 3,20_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 3,75

Teraz mecz Strumu Graz z Zenitem Sankt Petersburg. Jego początek zaplanowano na godzinę 17:00. Odbędzie się on na neutralnym stadionie, więc wcale nie jest powiedziane, że Zenit, który jest o kilka klas lepszą drużyną, odniesie tu dziś pewne zwycięstwo. Może to właśnie Austryjacy zepną się na tyle, że zdołają wywalczyć dobry dla nich rezultat? Przy wykazaniu odpowiedniego poziomu zaangażowania, wcale nie jest to wykluczone. A więc Sturm Graz czy Zenit? Typujemy!

zwycięstwo Sturm Graz: 3,55____remis: 3,45____zwycięstwo Zenita Sankt Petersburg: 1,85

I jeszcze mecz Stuttgartu z czeską Victorią Pilzno. Goście to w ostatnich latach stali bywalcy europejskich pucharów. Czy to w Lidze Mistrzów, czy w Lidze Europy. Natomiast Stuttgart również od paru lat broni się ledwie przed spadkiem z Bundesligi. To w dalszym ciągu uznane nazwiska, ale już jakby nieco przyblakłe. Minimalnym faworytem do wygranej według bukmacherów są Niemcy, ale coś nam mówi, że nie można przekreślać szans Victorii, i że mamy pełne prawo spodziewać się z jej strony lekkiej niespodzianki, za jaką z pewnością zostało by uznane jej zwycięstwo w tym meczu. Mecz Stuttgartu z Victorią Pilzno rozpocznie się o godzinie 19:00.

zwycięstwo Stuttgartu: 2,40_________remis: 3,35_________zwycięstwo Victorii Pilzno: 2,55

Zapraszamy do typowania niedzielnych spotkań towarzyskich. Atrakcyjna oferta serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na wszystkie dzisiejsze mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *