Typujemy mecze polskich klubów w Lidze Europy

Jak w spotkaniach rewanżowych drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Europy zaprezentują się polskie drużyny, a więc Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, i Śląsk Wrocław? Zapraszamy na naszą zapowiedź wszystkich tych pojedynków!

Jagiellonia Białystok rozpowie swoją wyjazdową rywalizację z Omonią Nikozja o godzinie 19:00. Michałowi Probierzowi udało się zapuścić zupełną zasłonę dymną na grę swojego zespołu z ligowym meczu z Koroną Kielce. Jaga wystąpiła w tym spotkaniu w zupełnie rezerwowym składzie. Przegrała co prawda ten mecz 3:2, ale po tej porażce wniosków nie można wyciągać żadnych. Oby ten manewr opłacił się naszemu szkoleniowcowi. W przeciwnym razie Probierzowi oberwie się ze wszystkich stron. Czy Jagiellonię stać na wyeliminowanie przeciwników z Cypru? Jeśli nasza drużyna zagra na miarę swoich możliwości, będzie to jak najbardziej możliwy scenariusz. Spotkanie: Omonii Nikozja z Jagiellonią Białystok będzie transmitowane w TVP Sport.

zwycięstwo Omonii Nikozja: 1,70_____remis: 3,25_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 4,45

O tej samej godzinie zagrają ze sobą również FC Botosani z Legią Warszawa. Obowiązkiem Legionistów jest rozstrzygnięcie tego pojedynku na swoją korzyść. Botosani to zupełny przeciętniak ligi rumuńskiej, drużyna która znalazła się w Lidze Europy niejako przypadkiem dlatego, że lepsze drużyny, które zajęły wyższe lokaty w lidze- nie dostały licencji na grę w europejskich pucharach. FC Botosani w pierwszym meczu w Warszawie zaprezentowało się dość przyzwoicie, ale to raczej zasługa warszawskiej Legii, która zagrała jedynie tylko na pewnym procencie swych umiejętności. W lidze ze Śląskiem Wrocław było już pod tym względzie naprawdę dobrze. Jeśli tak samo będzie w meczu, z Botosani, to o wynik powinniśmy być spokojni. Spotkanie to będzie transmitowane w TVP 2.

zwycięstwo FC Botosani: 3,30_______remis: 3,10_______zwycięstwo Legii Warszawa: 2,05

Już o godzinie 20:30 Śląsk Wrocław będzie spróbował uzyskać dobry wynik ze szwedzkim IFK Goteborg. Nie będzie to łatwy mecz dla Śląska, ale przy odrobinie zaangażowania wszystko jest możliwe. Przecież Goteborg to nie Barcelona, a więc zespół jak najbardziej to wyeliminowania, nawet dla Śląska bez Marco  Paixao. Niestety nie doczekamy się transmisji w TV z tego meczu, a szkoda gdyż może to być naprawdę dobre i interesujące widowisko piłkarskie. Większe szanse na zwycięstwo przyznaje się zespołowi gospodarzy, ale powiemy jeszcze raz, że wcale nie wolno przekreślać szans naszej drużyny. Kursy na niniejszy pojedynek przedstawiają się następująco:

zwycięstwo IFK Goteborg: 1,75_______remis: 3,25_______zwycięstwo Śląska Wrocław: 4,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań polskich drużyn w rozgrywkach Ligi Europy! Naszą ofertę bukmacherską na wspomniane mecze można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *