Typujemy mecze polskich drużyn w Lidze Europy!

Polskie zespoły w europejskich pucharach prezentują się jak na razie naprawdę dobrze. Na pięć spotkań mamy pięć zwycięstw. Czy tak samo będzie w kolejnych spotkaniach naszych klubów w Lidze Europy?

Wszystkie nasze kluby zagrają mecz u siebie. I tak w pierwszym z nich Śląsk Wrocław będzie podejmował IFK Goteborg. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 20:30. Trzeba przyznać, że zespół w Wrocławia trafił na naprawdę wymagającego przeciwnika. IFK Goteborg to naprawdę solidna drużyna. A, że Śląsk jak samo, to mamy nadzieję, że na stadionie we Wrocławiu czeka nas naprawdę dobry i ciekawy pojedynek, z dużą ilością bramek i sytuacji podbramkowych. Z jakim finałem? Nie mamy pojęcia, ale chcielibyśmy bardzo, żeby zacz kończył się on zwycięstwem naszej drużyny!

zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,20_______remis: 3,10_______zwycięstwo IFK Goteborg: 3,55

Jagiellonia Białystok rozpocznie swą rywalizację z Omonią Nikozja o godzinie 20:30. Mecz ten będzie transmitowany w TVP Sport. Pierwszy skalp Jagi to litewskie Kruoja Pokroje. Teraz ma być znacznie trudniej. Wszakże Omonia Nikozja jawi się nam bowiem jako solidny zespół w ligi cypryjskiej. Solidny, co nie znaczny jednak, że do pokonania. Przy odrobinie zaangażowania- zwycięstwo Może paść łupem Żubrów. Czy Jagiellonie będzie potrafiła je osiągnąć? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 1,95_______3,20_______zwycięstwo Omonii Nikozja: 3,55

Kibice z Polski mogą mieć dylemat które spotkanie oglądać, gdyż o godzinie 21:00 w TVP 2, rozpocznie się mecz: Legia Warszawa – FC Botosani. Legioniści są bardzo podrażnieni. Mecz z rumuńskim FC Botosani ma być dla nich spacerkiem. Drużyna z Warszawy to naprawdę uznana marka w Europie, szczególnie po występach w pucharach w poprzednim sezonie, jednak prawda jest takz, że nikt na pewno nie da Legii nic za darmo, tym bardziej w Lidze Europejskiej. Każde zwycięstwo trzeba wybiegać. Trzeba walczyć, walczyć, i jeszcze raz walczyć. Czy więc Legia  Warszawa zawalczy z FC Botosani o możliwie najlepszy rezultat przed spotkaniem rewanżowym w Rumunii?

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,45_______remis: 4,05_______zwycięstwo FC Botosani: 6,25

Zapraszamy do typowania spotkań polskich drużyn w Lidze Europejskiej. Oferta kursowa serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na każde z opisanych przez nas spotkań czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *