Typujemy mecze Gold Cup!

W nocy zaczynają się Mistrzostwa Ameryki Północnej. Będziemy mieli okazję typować między innymi rezultat spotkania jednego z faworytów do końcowego triumfu, czyli USA. Z kim zmierzą się Amerykanie, i jaki jeszcze drugi mecz w tej grupie nas czeka?

Panama rozpocznie swoją rywalizację z Haiti o godzinie pierwszej w nocy. Reprezentacja Panamy zazwyczaj nieźle radziła sobie w Złotym Pucharze Concacaf. Gospodarze tego meczu pozostają co prawda ciągle bez triumfu w tej imprezie, ale już parokrotnie zajęli drugi czy to trzecie miejsce. W tym roku są również względnie mocni. Na pewno na tyle by co najmniej wyjść z grupy, a już na pewno by pokonać Haiti. Remis już zwycięstwo gości raczej nie powinno się zdarzyć. Było by ono sporą niespodzianką. Polskim kibicom Panama kojarzy się przede wszystkim z obrońcą Lecha Poznań- Luisem Henriquezem. Były już zawodnik Kolejorza tym razem też jest w składzie. Czy będzie on dobrze dyrygował formacją defensywną reprezentacji Panamy?

zwycięstwo Panamy: 1,80_____________remis: 3,35_____________zwycięstwo Haiti: 4,50

W drugim meczu grupy A- USA zmierzy się z Hondurasem. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 3:00. USA to gospodarz turnieju a zarazem obrońcami tytułu mistrzowskiego. W ostatnim turnieju pokonali w finale Panamę, a więc w kolejnych meczach fazy grupowej dojdzie do prawdziwego hitu, czyli rewanżu. Jednak wcześniej trzeba rozegrać mecz z Hondurasem. Amerykanie po prostu muszą wygrać to spotkanie. Kadra USA jest oparta na zawodnikach występujących na co dzień w Europie. No po prostu niespodzianka nie ma prawa się tu wydarzyć. Przynajmniej teoretycznie. A praktycznie? Czy Stany Zjednoczone wytrzymają presję i odniosą zwycięstwo w tym meczu? Przekonamy się o już niebawem!

zwycięstwo USA: 1,30____________remis: 4,70____________zwycięstwo Hondurasu: 9,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania mistrzostw Ameryki Północnej. Nasza oferta kursowa na najbliższe mecze tej imprezy czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *