Typujemy mecze Gold Cup!

W Złotym Pucharze Concacaf czeka nas już druga kolejka fazy grupowej. Inaugurują ją oczywiście spotkania grupy A. Kto więc z kim zagra najbliższej nocy, i co na temat poniższych pojedynków sądzą eksperci Totolotka?

I tak pojedynek Hondurasu z Panamą rozpocznie się równo o północy. Według ekspertów bukmacherskich jest to spotkanie bez zdecydowanego faworyta. W pierwszym meczu fazy grupowej Panama zaledwie zremisowała z Haiti. Honduras natomiast przegrał z USA, ale to było jasne. Teraz więc każdą z reprezentacji ratuje tylko zwycięstwo. W gorszej sytuacji są Panamczycy. W przypadku braku zwycięstwa ich sytuacja stanie się opłakana, bo pokonać w trzeciej ostaniej kolejce USA… Marzenie raczej ściętej głowy. Rzucą oni więc do boju wszystkie swe siły, i to raczej im powinno bardziej zależeć na wygranej. Czy w istocie tak  będzie, i to właśnie Honduras odniesie zwycięstwo w tym meczu, czym przybliży się, ale przecież tylko nieznacznie do awansu z grupy? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Hondurasu: 2,60___________remis: 2,90___________zwycięstwo Panamy: 2,85

W drugim meczu grupy A USA zmierzy się z Haiti. Haiti w swoim pierwszym spotkaniu grupowym z Panamą pokazało, że wcale nie jest taki słabe jak niektórzy sądzili. Zdołało uzyskać remis, i prawdę powiedziawszy może się to okazać zwycięski remis, bo jeśli udało by się pokonać później Honduras, to może się zdarzyć nawet tak, że wyjdzie z grupy. Mecz z Amerykanami skazywany jest oczywiście na straty, bo też trudno przypuszczać, by naszpikowana gwiazdami (jak na Północnoamerykańskie warunki) kadra USA pozwoliła sobie na porażkę lub choćby remis w tym meczu. Należy też zwrócić uwagę na to, że USA jest gospodarzem turnieju, co powoduje, że każdy ich występ na turnieju Gold Cup jest bardzo prestiżowy, i każdy oczekuje od nich samych zwycięstw. W spotkaniu z bardzo przeciętnym przecież Haiti, ogromnym grzechem było by takiego nie zanotować. Początek meczu: USA – Haiti, o godzinie 2:30 w nocy.

zwycięstwo USA: 1,14______________remis: 7,00______________zwycięstwo Haiti: 16,75

Typujemy mecze Złotego Pucharu Concacaf wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Naszą atrakcyjną ofertę kursową na najbliższe mecze tej imprezy można już znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *