Typujemy mecz: Piast Gliwice – Termalica Bruk-Bet Nieciecza!

Pierwszą kolejkę polskiej T-Mobile Ekstraklasy kończy poniedziałkowe spotkanie: Piast Gliwice – Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Co mają nam do powiedzenia o tym meczu eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A., i jakie wartości kursowe przygotowali dla swoich grających na poszczególne rozstrzygnięcia w nim?

Pojedynek w Gliwicach rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany na kanale Eurosporcie 2. Teoretycznie wszystko przemawia za zwycięstwem drużyny gospodarzy, ale warto zaznaczyć, że Piast będzie musiał radzić sobie w tym sezonie bez Kamila Wilczka, który odszedł do Włoch, także Tomasz Podgórski, który wyląduje najpewniej w Ruchu Chorzów. Natomiast z Termaliki odszedł podstawowy obrońca- Jakub Czerwiński, który był tylko wypożyczony z Pogoni Szczecin. To także niepowetowana strata dla tego zespołu. Zespół Termaliki Bruk-Bet jest bardzo wyszydzany w Internecie i w mediach z powodu, że w Nieciecza to wieś, w której mieszka niecały tysiąc, a tak naprawdę niecałe osiemset osób. Jednak nie powinna być to ujma dla Termaliki, a dla klubów pokroju Arki Gdynia, czy GKS-u Katowice, że będąc w takim prężnym mieście- nie potrafią przybliżyć się nawet do miejsca, które umożliwia nawiązanie walkę o Ekstraklasę. Tak czy inaczej Termaliki na pewno nie można skreślać w kontekście ligowego bytu. Zespół jest w stanie sprawić kilka niespodzianek, a już na pewno jest w stanie zdobyć jakieś punkty w spotkaniu z Piastem Gliwice, i tym samym dobrze wejść z ligowy sezon. Czy tak będzie? A może, to Piast rozpocznie ligę od wygranej? Będziemy mieli okazję przekonamy się o tym już niebawem.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,15_remis: 3,20_zwycięstwo Termaliki Bruk-Bet Nieciecza: 3,30

Typujemy spotkanie Piasta Gliwice z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza atrakcyjna oferta na ten mecz czeka już na Państwa w tym miejscu!

Komentarzy (4)

 1. Dariusz

  Piast Gliwice – Termalica Bruk-Bet Nieciecza -2,5 gola kurs 1,60

  Wielki dzień w Niecieczy. Zespół ze wsi debiutuje w Ekstraklasie. W drużynie gości znajdziemy graczy ogranych W Ekstraklasie oraz takich dla, których to jest debiut. Nie mniej jednak myślę, że te napięcie przed debiutem Niecieczy w Ekstraklasie sprawi, że zawodnicy gości zagrają w Gliwicach zachowawczo. Za wszelką cenę nie będą chcieli przegrać. Będą skupieni przede wszystkim na grze defensywnej i czekać na kontry. Jak dobrze wiemy nikt w polskiej lidze nie potrafi grać dobrze atakiem pozycyjnym, więc Piast czekać będzie trudne zadanie. W drużynie gospodarzy nie zobaczymy już np. Kamila Wilczka. Król strzelców odszedł do Carpi. Zastąpić go ma Josip Barisic, który zaliczył dobrą wiosnę w barwach Zawiszy Bydgoszcz. Pamiętajmy jednak, że zastępuje króla strzelców, więc poprzeczka zawieszona jest wysoko. W Gliwich odchodzili i przychodzili również inni zawodnicy jednak nie będę się o każdym rozpisywał. Ciekawym zawodnikiem może być Kamil Vacek jednak prawdziwy test jego przydatności zobaczymy dziś. W największym skrócie. Gospodarze będą próbować atakować a nie będą wiedzieć jak. Goście skupią się na defensywie i będą próbować kontrować. -2,5 gola murowane w tym meczu, kto ma w sobie żyłkę hazardzisty może spróbować -1,5 gola, jednak to jest już większe ryzyko. Bramka czasem może paść zupełnie przypadkowa.

 2. Rafał

  Piast Gliwice – Termalica Bruk-Bet Nieciecza Liczba bramek: Powyżej 3,5
  Ostatnie pojedynki tych temaów kończyły się wynikami: 1:1, 2:3, 3:1, 3:1, a więc skłaniam się ku temu że i tym razem zespoły nie będą na zero z tyłu.

 3. PiotrT

  iast Gliwice – Termalica Bruk-Bet Nieciecza remis kurs 3:20

 4. Adrian

  Piast Gliwice – Termalica Bruk-Bet Nieciecza
  zwycięstwo Piasta 2,15
  Beniaminek ekstraklasy powinien zapłacić frycowe, więc sądzę, że ma małe szanse na wygraną z zespołem ogranym na boiskach ekstraklasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *