Typujemy mecz o III miejsce, oraz finał Ligi Światowej!

Dziś zakończenie siatkarskiej Ligi Światowej. Zostały dwa ostatnie spotkania, czyli mecz o trzecie miejsce, oraz wielki finał, w którym zabraknie niestety reprezentacji Polski, która przegrała wczoraj z Francją. Z kim więc Białoczerwoni zagrają o brąz, z kim Francja o złoto, i jakie zdanie na temat tych dwóch pojedynków mają eksperci Totolotka S.A.?

Jeszcze przed fazą Final Six, kiedy Polska mierzyła się z USA, były to spotkania bardzo wyrównane, ale niestety raczej nie na naszą korzyść. Trzeba powiedzieć uczciwie, że to właśnie Amerykanie sprawiali wrażenie lepszej reprezentacji. Tak samo twierdzą eksperci bukmacherscy, przyznając USA większe szanse na zwycięstwo w tym meczu. Ale na pewno się nie poddamy, tym bardziej, że gospodarze dzisiejszego spotkania są przecież ekipą jak najbardziej do pokonania! Polska Husaria z Bartoszem Kurkiem, Mateuszem Bieńkiem na czele na pewno będzie w tym meczu walczyła o zwycięstwo! Z jakim skutkiem? Przekonamy się o tym już wkrótce. Początek spotkania: USA – Polska, o godzinie 14:10. Mecz ten będzie transmitowany w Polsacie, oraz w Polsacie Sport News.

zwycięstwo USA: 1,60_______________________________________zwycięstwo Polski: 2,20

A w wielkim finale zagra Serbia z Francją. Serbowie, to chyba najbardziej niedoceniana reprezentacja tegorocznej Ligi Światowej. Wydawało się, że już dawno przegrani, wszystko musieli sobie wyszarpać niemalże wbrew wszelkiej logice. Szarpali na tyle skutecznie, że wyszarpali miejsce w finale! Jak poradzą sobie w nim w meczu z Francją, z która znów nie są uznawani za faworytów? Jak widać bardzo odpowiada im ta rola. Czekamy więc na wielkie siatkarskie emocje, także te bukmacherskie! Ich początek o godzinie 16:30, no oczywiście, jeśli nie przedłuży się mecz Amerykanów z Polską. Na finał Ligi Światowej zapraszamy także do Polsatu Sport i Polsatu Sport News!

zwycięstwo Serbii: 2,45_____________________________________zwycięstwo Francji: 1,45

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania końcowych rozstrzygnięć w Lidze światowej 2015! Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na mecz o trzecie miejsce oraz finał jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Czeka na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *