Typujemy mecz: KS Kukesi – Legia Warszawa!

W czwartkowy wieczór swój mecz z Lidze Europejskiej zagra Legia Warszawa. Przeciwnikiem Legionistów jest albańskie KS Kukesi. Jak przedstawia się ten pojedynek pod względem zakładów bukmacherskich?

Spotkanie KS Kukesi z Legią Warszawa rozpocznie się o godzinie 20:00. Będzie ono transmitowane w TVP Sport. Dużo było zamieszania na tle rasistowskim czy wręcz hitlerowskim na temat tego meczu. Legia została zaatakowana przez kibiców z Albanii, jednak wydaje się, że skutecznie odparła wszystkie oskarżenia. Teraz ma szansę zrobić to w jeszcze lepszy sposób, a więc skuteczną postawą na boisku. Nie ma co ukrywać, że to właśnie klub z Polski jest zdecydowanym faworytem do awansu, jak i faworytem spotkania wyjazdowego, nie mówiąc już o rewanżowym starciu w Warszawie. Klubowa piłka w Albanii stoi na naprawdę kiepskim poziomie. To, że Kukesi dotarło do III rundy kwalifikacji jest raczej przypadkiem, który prędko się nie powtórzy. Natomiast taki klub jak Legia, ma wręcz obowiązek w każdym sezonie kwalifikować się co najmniej do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Czy więc Legioniści potwierdzą swoje duże aspiracje, i uda im się pewnie pokonać rywala z Albanii? W polskiej T-Mobile Ekstraklasie kolejni rywale Legii są wprost zmiatani przez ten zespół. Czy tak samo będzie w spotkaniu Europa League? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo KS Kukesi: 5,25________remis: 3,45________zwycięstwo Legii Warszawa: 1,60

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu KS Kukesi z Legią Warszawa. Można już tego dokonać w tym miejscu! Obstawiaj z nami już teraz! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *