Typujemy mecz: FK Sarajevo – Lech Poznań!

Mistrz Polski- Lech Poznań rozpoczyna swoją przygodę z europejskimi pucharami w Bośni i Hercegowinie. Rywalem Kolejorza w drugiej rundzie eliminacji do Champions League będzie FK Sarajevo. Jakie zdanie na temat pierwszego meczu pomiędzy tymi rywalami mają eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Niedawne spotkanie w Superpucharze Polski z Legią Warszawa pokazało, że Lech jest naprawdę dobrze przygotowany do sezonu. Zwycięstwo 3:1, nie pozostawiło złudzeń co do tego, kto był lepszym zespołem. Teraz przydało by się tę dobrą formę podtrzymać w eliminacjach do Ligi Mistrzów z FK Sarajevo. Czy drużyna z Poznania jest w stanie wyeliminować tego rywala z Bośni i Hercegowiny? Na pewno tak! Przy odrobinie zaangażowania i gry na optymalnym poziomie zwycięstwo na wyjeździe w tej rywalizacji również jest bardzo prawdopodobne. Kolejorz ma dość stabilny skład. Nie brak słów, że nie jest on tak dobry jak pięć lat temu, kiedy zdobywał ostanie mistrzostwo Polski, co nie znaczy, że jest jakoś drastycznie słaby. Po prostu nieco inny. Lech ma za to naprawdę dobrego szkoleniowca. Maciej Skorża z całą pewnością jest najlepszym trenerem w polskiej Ekstraklasie. Jak poradzi sobie w pierwszym poważnym sprawdzianie z Lechem Poznań w Europie? Teoretycznie wszystkie atuty są po stronie naszego zespołu. Tylko czy Lech będzie w stanie potwierdzić je na boisku? Przekonamy się o tym już niebawem! Zapraszamy do typowania tego pojedynku!

Zwycięstwo FK Sarajevo: 3,45________remis: 3,10________zwycięstwo Lecha Poznań: 2,00

Początek spotkania: FK Sarajevo – Lech Poznań, o godzinie 21:00. Mecz ten będzie transmitowany w TVP 1. W Totolotku można go typować już teraz! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bukmacherską na to spotkanie! Można ją już znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *