Superpuchar Polski w zakładach bukmacherskich!

Dzisiejszego wieczoru zapraszamy na pojedynek o Superpuchar Polski. Zmierzą się w nim zespoły zdobywcy mistrzostwa Polski- Lecha Poznań, oraz triumfatora krajowego pucharu, mowa tu oczywiście o Legii Warszawa. Czego ciekawego możemy spodziewać się w tym spotkaniu, i jak prezentuje się ono pod kątem zakładów bukmacherskich?

Spotkania Lecha Poznań z Legią Warszawa są zawsze bardzo prestiżowe. Taki też będzie dzisiejszy pojedynek. Dla obu zespołów będzie to swego rodzaju przetarcie przed rozpoczęciem ligowego oraz europejskiego sezonu rozgrywek. Obaj trenerzy (szczególnie Henning Berg) zapewniają jednak, że nie będzie w tym meczu odpuszczania. Superpuchar to też ważne trofeum, które z pewnością warto mieć w swojej klubowej kolekcji pucharów. A więc szykujemy się tu na naprawdę dobre widowisko. Prawdopodobnie będziemy mieli okazję się w nim przekonać, jak prezentują się najnowsze nabytki obydwu klubów, a więc przede wszystkim Marcin Robak po stronie Kolejorza, a także Michał Pazdan, najlepszy obrońca zeszłego sezonu, a od niedawna również najdroższy defensor w historii polskiej Ekstraklasy. A kto jest faworytem do zwycięstwa? Z powodu faktu rozgrywania tego meczu na własnym stadionie- oczywiście Lech. Legia jednak pała rządzą rewanżu za utracone mistrzostwo Polski właśnie na korzyść zespołu z Poznania. Poza tym nikt nie powie tego głośno, ale posada Berga w Legii wcale nie jest taka niezagrożona. Trener stołecznego klubu będzie rozliczany na bieżąco ze swojej pracy, i jeśli powinie mu się noga w tym meczu, zrobi się dla niego naprawdę gorąco. A Lech może, ale wcale nie musi zwyciężać w tym meczu. O wiele ważniejsze dla tego zespołu będą spotkania w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, jednak Legię zawsze fajnie jest ograć, tym bardziej na własnym stadionie. A więc Lech Poznań czy czy Legi Warszawa? Kto zdobędzie Superpuchar Polski? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Lecha Poznań: 2,20_______remis: 3,05_______zwycięstwo Legii Warszawa: 3,10

Pojedynek o Superpuchar Polski pomiędzy Lechem Poznań, a Legią Warszwa  rozpocznie się o godzinie 20:15. Będzie on transmitowany na żywo w Polsacie Sport oraz w Polsacie Sport News. W serwisie bukmacherskim Totolotek S.A. można go już typować już teraz. Nasza pełna oferta kursowa na ten mecz znajduje się tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *