Środowe spotkania Ligi Mistrzów w Totolotku

W środę zagra oczywiście nie tylko Lech Poznań. Jakie jeszcze inne spotkania trzeciej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów czekają nas w ten dzień? Nie powinno być nudno, gdyż w akcji zobaczymy między innymi stałych bywalców fazy grupowej Champions League, takich jak Celtic czy też Ajax Amsterdam.

I tak czeka nas pięć spotkań. Do każdego z nich podaliśmy Państwu godzinę jego rozpoczęcia, oraz kursy na poszczególne rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w naszym serwisie. Stawka jest już wysoka, więc na pewno nie będzie odpuszczania. W środowe późne popołudnie i wieczór spotkają się więc ze sobą:

HJK Helsinki – FC Astana (godzina 18:00)

zwycięstwo HJK Helsinki: 2,40__________remis: 3,00__________zwycięstwo FC Astana: 2,80

Red Bull Salzburg – Malmo FF (19:00)

zwycięstwo Red Bull Salzburg: 1,35_______remis: 4,50_______zwycięstwo Malmo FF: 6,25

Steaua Bukareszt – Partizan Belgrad (20:30)

zwycięstwo Steauy Bukareszt: 2,10____remis: 3,00____zwycięstwo Partizana Belgrad: 3,35

Celtic – Karabach Agdam (20:45)

zwycięstwo Celtiku: 1,40________remis: 3,85________zwycięstwo Karabachu Agdam: 6,75

Rapid Wiedeń – Ajax Amsterdam (21:05)

zwycięstwo Rapidu Wiedeń: 2,40_____remis: 3,10_____zwycięstwo Ajaxu Amsterdam: 2,70

Najciekawiej wygląda spotkanie Rapidu Wiedeń z Ajaxem. O ile w całym dwumeczu faworytem jest Ajax, o tyle w pierwszym meczu w Austrii nieco większe szanse na wygraną przyznaje się drużynie Rapidu. Interesująco zapowiada się też rywalizacja Red Bull z Malmo, a to dlatego, że przed rokiem kiedy tym drużynom przyszło zmierzyć w IV rundzie kwalifikacji, lepsze okazało się Malmo, choć mało kto na nich stawiał. Teraz drużyna Salzburga pała rządzą rewanżu. Czy uda im się pokonać walecznych Szwedów? Również ciekawe, jak Steaua zaprezentuje się w meczu przed własną publicznością z Partizanem Belgrad. Nie od dziś wiadomo, że u siebie w pucharach ten klub ma trudności z odniesieniem zwycięstwa. Jak będzie więc w meczu z Partizanem?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań III rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów! Nasza oferta bukmacherska czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *