Spotkanie: Lech Poznań – FK Sarajevo, w zakładach bukmacherskich!

W środę Lech Poznań rozegra rewanżowe spotkanie II rundy eliminacji do Champions League. Rywalem Kolejorza serbskie FK Sarajevo, które w pierwszym meczu przegrało z naszym zespołem 0:2. Jak więc kształtują się szanse obu zespołów w rewanżu?

Spotkanie Lecha Poznań z FK Sarajevo, rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w TV w TVP 1 i TVP Sport. Po pierwszym starciu w Serbii wiadomo już mniej więcej na co stać oba zespoły. Wiadomo też, że nasz zespół zaprezentował się o wiele lepiej, odnosząc pewne zwycięstwo. Lech mimo konieczności bardzo dużego czasu gry bez Dawida Kownackiego i Karola Linettego (obaj doznali kontuzji) bardzo dobrze poradził sobie z zespołem z Serbii, pokonując go dwa do zera. W rewanżu w Poznaniu powinno być podobnie, a nawet jeszcze lepiej. Przy pełnych trybunach (na takie liczymy) na stadionie w Poznaniu w europejskich pucharach nie potrafiły wygrywać tacy mocarze futbolu jak Juventus Turyn, czy Manchester City, a co dopiero porównywać do nich, oczywiście przy całym szacunku do drużyny przeciwników- taki zespół jak FK Sarajevo. Jeśli tylko team Macieja Skorży zagra na swoim optymalnym poziomie, to goście tego meczu powinni zostać rozniesieni z proch i w pył. Wiadomo, że futbol bywa niezwykle przewrotny, i czasem wielki faworyt do wygranej doznaje sromotnej porażki, ale mamy nadzieję, że nie stanie się tak tym razem. Czy takiego samego zdania są nasi typerzy, i jakie zdarzenia z tego pojedynku umieścili na swym kuponie bukmacherskim?

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,40________remis: 4,00________zwycięstwo FK Sarajevo: 6,50

Typujemy rewanżowe spotkanie Lecha Poznań z FK Sarajevo. Ofertę bukmacherską Totolotka S.A. na ten mecz można już znaleźć na naszej stronie internetowej. Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *