Półfinały Złotego Pucharu Concacaf w zakładach bukmacherskich

W Złotym Pucharze Concacaf nastał już czas spotkań półfinałowych. Kto z kim spotka się w tej fazie, i co do powiedzenia na temat wspomnianych pojedynków mają nam eksperci Totolotka S.A.?

I tak USA rozpocznie swoją rywalizację z Jamajką o północy, czyli już za kilka godzin. Finał Pucharu Concacaf bez udziału reprezentacji Stanów Zjednoczonych? Chyba nie można sobie tego wyobrazić. Podobnego zdania są eksperci bukmacherscy, w tym ci z Totolotka, swoje zdanie popierając kursami na poszczególne rozstrzygnięcia w tym meczu. USA jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Dla Amerykanów, którzy są gospodarzami tej imprezy, odpadnięcie w półfinale, i późniejsza gra o zaledwie trzecie miejscu była by wielką porażką. Porażką do której jednak nie powinno dojść. Zespół gospodarzy jest mocniejszy i o wiele bardziej doświadczony od Jamajaki. Czy goście są więc w stanie sprawić niespodziankę lub wręcz sensację? Przekonamy się o tym już niebawem! A podstawowe kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

zwycięstwo USA: 1,45______________remis: 3,90______________zwycięstwo Jamajki: 7,75

A kto zagra z drugim półfinale. Panama i Meksyk! Szykuje nam się więc finał marzeń, czyli pojedynek USA z Meksykiem? Zupełnie niewykluczone. Aztekowie są naprawdę dobrze przygotowani do tegorocznego Złotego Pucharu. Tracili bramki tylko z jednym meczu (za to aż cztery w zremisowanym pojedynku 4:4 z Trynidadem i Tobago), strzelili ich aż jedenaście, i pewnym krokiem zmierzają do finału. Czy reprezentacja Panamy będzie potrafiła im się przeciwstawić? Panama, która co prawda jest w półfinale, ale tak naprawdę nie zaznała jeszcze w tym turnieju smaku zwycięstwa, remisując wszystkie swe mecze w stosunku jeden do jednego? Spotkanie Panamy z Meksykiem rozpocznie się o godzinie trzeciej nocy.

zwycięstwo Panamy: 5,50____________remis: 3,45____________zwycięstwo Meksyku: 1,65

Typujemy Gold Cup razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na półfinały czeka ją na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *