Piątkowe mecze Ligi Światowej

Dziś w siatkarskiej Lidze Światowej zostanie rozegranych pięć pojedynków. W większości grup sytuacja jest już jasna i klarowna. Jednak w kliku, jak choćby w grupie polskiej, powinno być jeszcze ciekawie. Kto więc z kim zagra dzisiejszego wieczoru, i jakie zdanie na temat tych pojedynków mają eksperci Totolotka?

I tak Biało-czerwoni rozpoczną swoją rywalizację z USA o godzinie 20:25, czyli najpóźniej ze wszystkich dzisiejszych spotkań. Oprócz rywalizacji Polaków z USA, czekają nas jeszcze cztery inne pojedynki. Prezentujemy je wszystkie wraz dokładną godziną rozpoczęcia, oraz z kursami, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka. W piątek zmierzą się więc ze sobą:

Czechy – Japonia (godzina 18:10)

zwycięstwo Czechów: 1,55__________________________________zwycięstwo Japonii: 2,35

Iran – Rosja (18:30)

zwycięstwo Iranu: 1,25______________________________________zwycięstwo Rosji: 3,40

Brazylia – Włochy (19:00)

zwycięstwo Brazylii: 1,12_________________________________zwycięstwo Włochów: 5,25

Belgia – Holandia (20:10)

zwycięstwo Belgii: 1,40___________________________________zwycięstwo Holandii: 2,70

Polska – USA (20:25)

zwycięstwo Polski: 1,35_______________________________________zwycięstwo USA: 3,05

W przypadku wygranej do zera zachowamy szansę na pierwsze miejsce w grupie. Stanie się tak, jeśli zwyciężymy w dwóch najbliższych meczach, dając zdobyć Amerykanom maksymalnie po secie. Jednak znając Polaków, znów należy przygotować się pewnie na ogromne horrory… Ale to lepiej dla typujących! Mecz Polski z USA będzie transmitowany w Polsat Sport, oraz w Polsat Sport News. Oprócz tego w Polsacie Sport Extra będzie można jeszcze zobaczyć rywalizację Iranu z Rosją.

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników Ligi Światowej razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza atrakcyjna oferta na te rozgrywki czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *