Piątkowe mecze Ligi Światowej w Totolotku!

W dzisiejszych spotkaniach Ligi Światowej czeka nas wiele emocji. Z reprezentacji, które dziś zagrają, tylko Polska zapewniła sobie awans do półfinału tej imprezy. Pozostałe kraje nadal walczą. Kto więc dziś z kim zagra i czego ciekawego pod kątem zakładów bukmacherskich możemy się spodziewać w dzisiejszych pojedynkach?

Nikt nie spodziewał się, że pojedynek USA z Francją będzie meczem o być albo nie być dla… Brazylii! Tak, to nie żarty. Jeśli Amerykanie wygrają z Francją 3:0, to Canarinhos kończą swój udział w tegorocznej Lidze Światowej. Jednak czy USA będzie zdolne jakkolwiek pokonać Francję? To naprawdę bardzo dobra, świetnie ułożona reprezentacja. Trójkolorowi zapewnili sobie już udział w półfinale, więc ten mecz będzie miał podobną kategorię wagową, to spotkania Serbii z Polską, o którym piszemy poniżej. Losy tej grupy układają się tak, że w końcowym rozrachunku będzie liczył się każdy set, a więc tym lepiej dla nas- graczy bukmacherskich, gdyż będzie naprawdę emocjonująco. Co więc robimy? Typujemy! Początek meczu USA – Francja, o godzinie 19:05. Na ten pojedynek zapraszamy do Polsatu Sport.

zwycięstwo USA: 2,00______________________________________zwycięstwo Francji: 1,75

Polacy zazwyczaj dobrze radzili sobie z Serbami. Wszyscy pamiętamy chociażby inauguracje Mistrzostw Świata, naszą wspaniałą grę, i pewne zwycięstwo nad tym rywalem. Teraz ma nie być tak już łatwo, gdyż to przeciwnicy (chyba pierwszy raz w historii nie my) mają nóż na gardle. Jeśli Serbia chce awansować, musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i rozstrzygnąć ten mecz na własną korzyść. Polacy natomiast nic nie muszą, ale to oni są faworytem tego spotkania. Zwycięstwo podwyższy i tak już naprawdę znakomite morale panujące w naszej drużynie. Więc która reprezentacja wyjdzie zwycięsko z tego boju? Mecz Serbii z Polską rozpocznie się o godzinie 21:05. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport oraz w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Serbii: 2,50_____________________________________zwycięstwo Polski: 1,50

Dzisiejsze spotkania Ligi Światowej można już typować na stronie internetowej Totolotka S.A. w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *