Niedzielne mecze Gold Cup w zakładach bukmacherskim

W Złotym Pucharze Concacaf czeka nas druga kolejka grupy B. Oto więc jakie spotkania czekają nas tym razem, i jakie zdanie na temat tych pojedynków mają eksperci Totolotka?

W grupie B sytuacja jest o tyle ciekawa, że dwa mecze pierwszej fazy grupowej zakończyły się remisami. Teraz każdy z zespołów może awansować. Kluczem do tego awansu jest zwycięstwo w najbliższym pojedynku. I tak oto w pierwszym ze spotkań Jamajka spotka się z Kanadą. Mecz ten rozpocznie się o godzinie wpół do pierwszej w nocy, czyli już właściwie nie w niedzielę, a w poniedziałek. W meczu z bardzo dobrą przecież Kostaryką, Jamajczycy pokazali, że potrafią zarówno atakować jak i bronić się. Kanada na jej tle jawi się na nieco gorszy zespół, który z całą pewnością jest do pokonania. Kluczem do zwycięstwa jest więc podobna gra w ofensywie, tylko nieco uważniejsza postawa w obronie. Jeśli do tego dojdzie, to zwycięstwo Jamajki jest jak najbardziej możliwe. Tylko czy reprezentacja Kanady tak łatwo do tego dopuści?

zwycięstwo Jamajki: 2,40_____________remis: 2,90_____________zwycięstwo Kanady: 3,15

W drugim spotkaniu grupy B Kostaryka będzie podejmowała Salwador. Początek tego meczu zaplanowano na godzinie trzeciej w nocy. Zdecydowanym faworytem jest reprezentacja Kostaryki. Gospodarze tego meczu są o wiele bardziej doświadczeni, mają lepszych zawodników. Kostaryka bardzo dobrze zaprezentowała się na ostatnich Mistrzostwach Świata w Brazylii. Była o jeden krok od półfinału. Na ich tyle Salwador wygląda jak prawdziwy piłkarski kopciuszek. Czy rzeczywiście tak będzie, i czy prężna Kostaryka odniesie łatwe zwycięstwo? Eksperci bukmacherscy są o tym niemal przekonani. A jakiego zdania są nasi typerzy? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem.

zwycięstwo Kostaryki: 1,50__________remis: 3,65__________zwycięstwo Salwadoru: 6,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań Złotego Pucharu Concacaf. Naszą atrakcyjna oferta bukmacherska na wspomniane rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *