Mecze polskich klubów w Lidze Europy!

W Lidze Europejskiej czekają nas dziś rewanżowe spotkania I rundy kwalifikacyjnej, w tym oczywiście mecze Jagielloni Białystok i Śląska Wrocław. Jak przedstawiają się one pod kątem zakładów bukmacherskich?

Pierwszy zagra Śląsk. Rywalem klubu z Wrocławia będzie słoweński NK Celje. Pierwsze spotkanie miedzy tymi klubami zakończyło się nikłym zwycięstwem Śląska (1:0), co stawia Wrocławian naprawdę w niezłej pozycji przed starciem rewanżowym. Zdobyta dziś bramka spowoduje, że przeciwnicy będą potrzebowali aż trzech trafień, by móc cieszyć się z awansu do drugiej rundy. Gospodarze są jednak zdecydowanym faworytem do awansu jak i do samego zwycięstwa. Jeśli Śląsk zagra podobnie jak na Słowenii, gdzie jego gra wyglądała naprawdę dobrze, to nic złego nie ma prawa mu się przydarzyć. Tydzień temu byliśmy świadkami naprawdę dobrego widowiska. Padła w nim tylko jedna bramka, ale z przyjemnością patrzyło się na ten mecz. Czy dzisiaj będzie podobnie? Początek spotkania: Śląsk Wrocław – NK Celje, o godzinie 20:00

zwycięstwo Śląska Wrocław: 1,55_________remis: 3,80_________zwycięstwo NK Celje: 5,50

Jagiiellonia Białystok też zagra mecz u siebie. Tydzień temu Pakruojo Kruoja postawiło Żubrom twarde warunki, ale tylko w obronie. W ofensywie ta drużyna praktycznie nie istniała, i w końcówce mimo gry w przewadze jednego zawodnika- pozwoliła sobie wbić bramkę na 1:0. Czy podobnie będzie w meczu rewanżowym? W Białymstoku nie wyobrażają sobie innego scenariusza jak awans zespołu Michała Probierza do następnych gier. Brak awansu byłby dla tego klubu wstydem i naprawdę prawdziwą tragedią. A jakie zdanie mają na ten temat typerzy Totolotka? Jagiellonia Białystok rozpocznie swoją rywalizację z Pakruojo Kruoja o godzinie 20:30.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 1,10____remis: 8,50____zwycięstwo Pakruojo Kruoja: 19,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskich klubów w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej! Oferta bukmacherska naszego serwisu jest już na stronie internetowej. Można się z nią zapoznać tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *