Mecze polskich klubów w Lidze Europejskiej!

W dzisiejszych spotkaniach Ligi Europy zaprezentują się dwie drużyny z Polski- Jagiellonia Białystok oraz Śląsk Wrocław. Jakich rywali przydzielił im los i co na temat tych pojedynków sądzą eksperci Totolotka?

I tak Jagiellonia Białystok rozpocznie swoją rywalizację z litewskim Pakruojo Kruoja o godzinie 17:00. Według bukmacherów to właśnie drużyna z Polski jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Nie można jednak zapomnieć o kilku niepokojących rzeczach. Przede wszystkim wszyscy mamy w pamięci dwumecz Lecha Poznań z litewskim Żalgirisem Wilno i odpadnięcie Kolejorza w tej rywalizacji. Mamy nadzieję, że drużyna Michała Probierza nie popełni tego błędu i jednak poradzi sobie z dzisiejszym rywalem. Nie można zapomnieć też o odejściu lidera defensywy Żubrów. Wszakże Michał Pazdan zamienił Jagiellonię Białystok na Legię Warszawa. Takie osłabienie będzie musiało się odbić na grze obronnej naszego zespołu. Czy będzie go kim zastąpić bez większego ubytku na jakości gry w tyle? Jeśli tak, to o postawę ofensywie za sprawą Tuszyńskiego, Gajosa, czy Dżalamidze możemy być raczej spokojni. Droga do awansu wiedzie przez uzyskanie dobrego rezultatu na wyjeździe, należy więc zrobić wszystko by go osiągnąć!

zwycięstwo Pakruojo Kruoja: 9,00____remis: 5,70____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 1,27

W podobnym tonie możemy wypowiadać się o grze rywalizacji słoweńskiego NK Celje ze Śląskiem Wrocław. Przeciwnicy są na pewno mocniejszym zespołem niż Pakruojo Kruoja, a więc i drużynę Tadeusza Pawłowskiego czeka cięższy bój. Śląsk do tej pory nie słynął z dobrych spotkań wyjazdowych w europejskich pucharach. O ile u siebie zazwyczaj był skuteczny, o tyle w delegacjach w zdecydowanej większości otrzymywał baty. NK Celje to jednak nie Sevilla czy Hannover 96, więc mamy nadzieję, że bracia Paixao i spółka zepną się i zagrają na tyle dobrze, że uzyskają remis, a najlepiej oczywiście zwycięstwo. Jest ono tak ważne w kontekście punktów rankingowych. Nie ma co się oszukiwać, to Śląsk jest faworytem do awansu w tym dwumeczu. Ale za wynik w spotkaniu wyjazdowym nie możemy poręczyć. Oby więc był on korzystny! Początek rywalizacji NK Celje ze Śląskiem Wrocław o godzinie 20:00.

zwycięstwo NK Celje: 2,75_________remis: 3,20_________zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,45

Typujemy mecze polskich drużyn w Lidze Europejskiej! Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą na te mecze. Można znaleźć ją już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *