Mecz: Lech Poznań – FC Basel, w zakładach bukmacherskich!

W środowy wieczór Lech Poznań gra w trzeciej rundzie eliminacji do Champions League z FC Basel. Jak widzą ten pojedynek eksperci Totolotka, i jak prezentuje się on pod względem zakładów bukmacherskich?

Spotkanie poznańskiego Lecha z Bazyleą rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w TVP Sport. Zespół Kolejorza wylosował najgorzej jak mógł. Zdaniem większości ekspertów bukmacherskich- Lech w całym dwumeczu ma raczej nikłe szanse, żeby przejść szwajcarów i znaleźć się w czwartej rundzie kwalifikacji. Jednak w Poznaniu tak naprawdę wszystko może się zdarzyć. Kadra Kolejorza wydaje się dosyć silna i wyrównana. Strzelenie co najmniej jednej bramki FC Basel nie powinno wykraczać poza możliwości zespołu Macieja Skorży. Oczywiście Lech w porównaniu do zespołu ze Szwajcarii, który regularnie gra w fazie grupowej Ligi Mistrzów, i czasem udaje mu się awansować do fazy pucharowej- prezentuje się nieco blado. Jednak skoro los dał szansę gry w Europie, to nie ma co patrzyć na rywali. Z każdym trzeba zagrać na maksimum swoich możliwości, a wtedy wszystko będzie możliwe. Bazylea to naprawdę mocny zespół, ale Kolejorzowi absolutnie nie można odbierać szans, przynajmniej jeśli chodzi o mecz w Poznaniu. Warto dodać, że z Lechu mają liczne kłopoty z kontuzjami. Z urazami zmaga się między innymi Karol Linetty czy Dawid Kownacki, ale według zapewnień sztabu medycznego- przynajmniej jeden z nich ma być gotowy na występ w środowym meczu. A co sądzą o nim nasi typerzy? Czy Lech Poznań ma szansę na korzystny rezultat w spotkaniu z FC Basel?

zwycięstwo Lecha Poznań: 2,65__________remis: 3,10__________zwycięstwo FC Basel: 2,45

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu Lecha Poznań z FC Basel. Nasza oferta bukmacherska na ten mecz jest już na stronie internetowej. Czeka ona na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *