Liga Światowa z Totolotkiem

Dziś w siatkarskiej Lidze Światowej czekają nas dwa mecze. W pierwszym z nich Brazylia zmierzy się z Włochami, a w drugim Francja zagra z Koreą Południową. Czego ciekawego pod kątem bukmacherskim możemy się spodziewać w tych pojedynkach?

Brazylia idzie jak burza. Canarinhos w tegorocznej edycji Ligi Światowej przegrali tylko dwa mecze, i zdecydowanie liderują swojej grupie eliminacyjnej. Natomiast Włosi nie mają już szans na awans. Przekreśliły je dwie dotkliwe porażki z Serbią poniesione tydzień temu w Belgradzie. Dzisiejszy mecz będzie dla nich zatem spotkaniem o honor czy jak kto woli- o pietruszkę. A wiadomo nie od dziś, że zespoły nie grające już o nic nie potrafią wyzwolić w sobie dużych pokładów motywacji. Wygląda więc na to, że szykuje się tu pewne zwycięstwo Brazylii. Czy właśnie tak będzie i Brazylijczycy odniosą pewne zwycięstwo? Przekonamy się już niebawem! Początek meczu: Brazylia – Włochy, o godzinie 18:00.  Spotkanie to będzie transmitowane w Polsat Sport Extra.

zwycięstwo Brazylii: 1,15____________________________________zwycięstwo Włoch: 4,75

O siatkarskiej reprezentacji Francji można wypowiadać się w podobnym tonie co o wspomnianej już Brazylii. Gospodarze tego meczu poczynają sobie nawet jeszcze lepiej niż Canarinhos. Nie przegrali jeszcze meczu. Awans z grupy zapewnili sobie już dawno. Trudno jednak oczekiwać, że oddadzą dziś jakiekolwiek punkty, czy nawet sety najsłabszej w swojej grupie Korei Południowej. Azjaci dopiero uczą się siatkówki na najwyższym poziomie i jak dotąd idzie im to bardzo opornie. A więc będziemy świadkami spokojnego i bezstresowego zwycięstwa gospodarzy? Eksperci bukmacherscy są właśnie takiego zdania. A Wy? Spotkanie Francji z Koreą Południową rozpocznie się o godzinie 20:00. Będzie ono transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo Francji: 1,04__________________________zwycięstwo Korei Południowej: 8,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania Ligi Światowej. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na wspomniane rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *