Liga Światowa w Totolotku

To już ostatni weekend z grupowymi zasadniczymi rozgrywkami Ligi Światowej. W kolejnych czekają nas już rozgrywki turnieju finałowego w Rio. Jakie spotkania czekają nas więc w ostatni dzień rywalizacji?

I tak o godzinie 17:30 reprezentacja Chin gra ze Słowacją. To akurat mecz playy-ofów, gdzie trzecie miejsce a więc to o które grają dziś wspomniane reprezentacje, nie daje w zasadzie nic, ale warto pokusić się o zwycięstwo. Według bukmacherów jest to spotkanie bez faworyta. Obie ekipy mają mniej więcej równe szanse na wygraną. Kto więc okaże się dziś zwycięski? Przekonamy się już niebawem! Transmisja tego meczu w Polsacie Sport.

zwycięstwo Chin: 1,85____________________________________zwycięstwo Słowacji: 1,75

Teraz mecz Portugalii z Finlandią. Obie ekipy już dawno straciły szanse na awans do głównego turnieju Ligi Światowej, jak i na poprawę swoich aktualnych pozycji w grupie. To właśnie Finowie zajmują w niej wyższą trzecią pozycję. Ich postawa jest jednak o niebo lepsza niż Portugalii, która jak dotąd zdołała wygrać tylko jeden mecz i z kretesem pogrzebała swoje szanse na cokolwiek. Której reprezentacji nie zabraknie dziś motywacji, by dać swoim kibicom chociaż odrobinę radości na zakończenie ich przygody z Ligą Światową 2015? Spotkanie te rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane w Polsacie Sport Extra.

zwycięstwo Portugalii: 1,70________________________________zwycięstwo Finlandii: 2,00

Teraz chyba najbardziej atrakcyjne spotkanie niedzieli: Bułgaria – Argentyna. Dziwnym trafem nie doczekamy się transmisji z tego widowiska… Argentyna na ma już szans na awans z grupy. Natomiast Bułgarzy w przypadku zwycięstwa wskakują na pierwsze miejsce (co najmniej drugie mają już zapewnione), a więc rywalizacja ta toczy się o coś więcej niż tylko i wyłącznie o prestiż. Będzie więc to pierwsze miejsce dla reprezentacji Bułgarii? Początek meczu Bułgarii z Argentyną o godzinie 19:55.

zwycięstwo Bułgarii: 1,70________________________________zwycięstwo Argentyny: 2,00

Natomiast w Polsacie Sport Extra o godzinie 20:30, czeka nas mecz Czarnogóry z Egiptem, a więc finał Dywizji III Ligi Światowej. Zwycięzca awansuje do dywizji II, a więc naprawdę jest o co grać. Nie jest to może jakiś wybitny mecz, ale finał to zawsze finał. Według bukmacherów większe szanse na to mają Czarnogórcy, jednak pamiętajmy, że o wszystkim decyduje tylko jeden mecz, więc Egipt też na pewno nie będzie się oszczędzał, i zagra na maks swoich możliwości, a  więc możemy się tu spodziewać przede wszystkim dobrego, i zaciętego widowiska, do którego typowania zapraszamy Państwa już teraz!

zwycięstwo Czarnogóry: 1,55________________________________zwycięstwo Egiptu: 2,10

Zapraszamy do wspólnego typowania rozstrzygnięć w Lidze Światowej. Ofertę bukmacherską Totolotka S.A. na wszystkie niedzielne spotkania można już znaleźć klikając w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *