Liga Światowa w Totolotku!

Dziś w Lidze Światowej czekają nas już mecze półfinałowe. Nie zagra w nich Brazylia, która nie zdołała awansować z grupy, i to największa niespodzianka tej imprezy. Będziemy mieli okazję oglądać w nich reprezentację Polski, więc na pewno będzie ciekawie. Co na temat dzisiejszych pojedynków sądzą eksperci Totolotka?

I tak USA zagra z Serbią o godzinie 15:00. Spotkanie to będzie transmitowane w Polsacie Sport. Zdecydowanym faworytem do wygranej w nim jest reprezentacja Stanów Zjednoczonych. To właśnie Amerykanie pokonali wspomnianych Brazylijczyków. We wcześniejszych meczach też odnosili głównie same zwycięstwa, więc nie dziwi takie postawienie sprawy. Natomiast Serbia musiała strasznie walczyć i bardzo się przebijać, żeby znaleźć się w tym miejscu w którym jest teraz. Ale jak widać, to też metoda. Szykujemy się więc tutaj na zacięty mecz. Jaki będzie jego rozstrzygnięcie? Teoretycznie gospodarze, ale absolutnie nie możemy skreślać tu szans Serbów. A jakiego zdaniem nasi gracze, i jaki wynik typują w tym spotkaniu?

zwycięstwo USA: 1,22_______________________________________zwycięstwo Serbii: 3,40

Polska rozpocznie swój bój z Francją i finał o godzinie 17:05. Wczorajsza porażka z Serbią nie miała już na szczęście żadnych przykrych konsekwencji. Przegrana 3:2 sprawiła, że awansowaliśmy do półfinału Ligi Światowej z pierwszego miejsca w grupie. Czy Francja to łatwiejszy rywal niż USA? Na tym etapie nie ma co kalkulować. Z każdym zespołem trzeba zagrać na maksimum. Tylko takie podajecie da zwycięstwo w całej tegorocznej edycji Ligi Światowej. Droga do triumfu wiedzie przez mecz z Trójkolorowymi, więc trzeba zrobić wszystko by zwyciężyć i znaleźć się w finale. A więc wielkie emocje, mamy nadzieję, że ze szczęśliwym zakończeniem dla Białoczerwonych- gwarantowane! Mecz Francji z Polską będzie transmitowany w Polską rozpocznie transmitowany w Polsacie Sport oraz w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Francji: 1,80____________________________________zwycięstwo Polski: 1,80

Typujemy końcowe rozstrzygnięcia w Lidze Światowej wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na wspomniane półfinały można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *