Liga Światowa w Totolotku

Final six Ligi Światowej trwa w najlepsze. Już jedno zwycięstwo daje Polsce awans z grupy. Czy w meczu z Włochami możemy liczyć na zwycięstwo, i kto jeszcze z kim zmierzy się dziś?

Na początek jednak spotkanie Brazylii z USA. Brazylii, która w pierwszym meczu u na swojej ziemi przegrała z Francją, czym ograniczyła swoje szanse na awans. Ograniczyła, ale jednak nie straciła ich całkowicie. Jednak by tak było, trzeba koniecznie pokonać USA. Zadanie nie wydaje się proste, ale jest jak najbardziej do zrealizowania, tylko czy Amerykanie będą się temu tak bezczynnie przyglądać? Caninhos znaleźli się pod ścianą. USA również nie ma na swoim koncie jeszcze żadnego punktu, ale to akurat nie jest niespodzianką, gdyż nie grałó jeszcze spotkania. Nawet porażka 3:2 sprawi, że Stany Zjednoczone będą miały jeszcze szansę na awans, właśnie kosztem gospodarzy. Półfinał Ligi Światowej w Rio de Janeiro bez Brazylii? Trudno to sobie wyobrazić. Czy rzeczywiście może się tak zdarzyć? Spotkanie Brazylii z USA rozpocznie się o godzinie 19:05. Będzie ono transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo Brazylii: 1,55_____________________________________zwycięstwo USA: 2,35

Teraz już mecz Biało-czerwonych. Polacy zagrają dziś z Włochami. Zwycięstwo może dać nam już awans. Nie będzie o nie łatwo, wszakże Italia to jedna z najbardziej niedocenianych reprezentacji w final six. W meczu z Serbią też nikt nie dawał im większych szans, a tu proszę-pokonali ją, czym niemal zapewnili sobie awans z grupy. Niemal, gdyż wynik 3:2, dał ich przeciwnikom jeden punkt, i coś nam mówi, że w tej grupie jeszcze wiele ciekawego może się zdarzyć. Oczy z pozytywnym udziałem w tym wszystkim reprezentacji Polsku! Początek meczu: Polska – Włochy, godzinie 21:05. Spotkanie to będzie transmitowane w Polsacie Sport oraz w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Polski: 1,14__________________________________zwycięstwo Włochów: 4,50

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań Final Six Ligi Światowej. Oferta kursowa serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na dzisiejsze pojedynki tej razy czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *