Liga Światowa w Totolotku!

Rozpoczynamy turniej finałowy Ligi Światowej. Nie ma już tu słabych drużyn. Wszystkie grające dziś reprezentacje celują w sukces na tej imprezie, a więc w medal. Co też takiego ciekawego pod kątem zakładów bukmacherskich czeka nas dziś?

W pierwszym środowym meczu Brazylia spotka się z Francją. Początek tego spotkania o godzinie 19:05. Pojedynek Brazylii z Francją będzie transmitowany w Polsacie Sport. Jeśli turniej finałowy rozgrywany jest w Rio de Janeiro, to nie ma doprawdy innej możliwości jak tylko zwycięstwo reprezentacji Canarinhos. Oczywiście Francja ma bardzo mocną kadrę, ale Brazylia nie zwykła przegrywać u siebie. Gospodarze zagrają w optymalnym składzie i przy fanatycznej publiczności. Czy według naszych typerów ten mecz może się skończyć inaczej niż pewnym zwycięstwem Brazylijczyków?

zwycięstwo Brazylii: 1,27___________________________________zwycięstwo Francji: 3,65

Dzisiaj zmierzą się ze sobą jeszcze reprezentacje Serbii i Włoch. Początek tego meczu o godzinie 21:05. Transmisja tego meczu również w Polsacie Sport. Według bukmacherów decydowanym faworytem do wygranej są Serbowie. W tej samej grupie co Serbia i Włochy jest też reprezentacja Polski. Dla nas najlepiej, by ten mecz skończył się wynikiem 3:2 dla którejś z ekip, ale będzie o to naprawdę trudno. W teorii to Serbia jest lepszą reprezentacją, i to właśnie ona będzie walczyła z nami o pierwsze miejsce w grupie. By tego dokonać konieczne jest zwycięstwo, najlepiej 3:0 lub ewentualnie 3:1. Włosi to nie siatkarskie ułomki, więc na pewno nie będą zamierzali przyglądać się tylko poczynaniom przeciwników, i prosić o najniższy wymiar kary. A więc wieczorem mamy pełne prawo oczekiwać naprawdę dobrego widowiska, do którego typowania zapraszamy Was już teraz!

zwycięstwo Serbii: 1,15__________________________________zwycięstwo Włochów: 4,95

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań Ligi Światowej. Nasza oferta bukmacherska dzisiejsze mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *