Liga Mistrzów z Totolotkiem!

We wtorek zostaną rozegrane cztery spotkania rewanżowe pierwszej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Jak prezentują się wszystkie pary, i jakie zdanie na temat czekających nas pojedynków mają eksperci Totolotka?

I tak Levadia Tallin rozpocznie swoją rywalizację z Crusaders o godzinie 18:00. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł nieco zaskakujący bezbramkowy remis. Zaskakujący dlatego, że większość ekspertów obstawiało jednak, że będziemy świadkami zwycięstwa którejś z ekip, przy przynajmniej kilku bramkach z obu stron. Skończyło się jednak zupełnie inaczej. Teraz gracze obydwu drużyn również zapowiadają ofensywę. Czy rzeczywiście tak będzie, i będziemy świadkami ofensywnej gry obu klubów i kilku trafień? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Levadii Tallin: 1,90_________remis: 3,35_________zwycięstwo Crusaders: 3,50

Już wspominaliśmy, że mecz TNS z B36 Torshavn to dla polskich kibiców i typerów przede wszystkim pojedynek braci Cieślewicz. W pierwszym meczu lepszy okazał się Adrian, i jego TNS, które zapewniło sobie zwycięstwo na wyjeździe Torshavn Łukasza, po bramce strzelonej w ostatniej minucie meczu. W rewanżu sprawa ma być już nieco prostsza. Tu zdecydowanym faworytem do wygranej jest zespół gospodarzy. Czy rzeczywiście tak będzie? Początek spotkania: TNS – B36 Torshavn, o godzinie 20:00.

zwycięstwo TNS: 1,35___________remis: 4,55___________zwycięstwo B36 Torshavn: 7,25

Tydzień temu gibraltarski Lincoln FC sprawił nie lada niespodziankę, potrafiąc zremisować starcie z FC Santa Coloma. Do tej pory raczej nikt nie liczył się z klubami z tego kraju. Teraz jednak zaledwie jedna bramka dla drużyny gości sprawi, że Santa Coloma znajdzie się w bardzo ciężkiej sytuacji. To jednak gospodarzom daje się zdecydowanie więcej szans na zwycięstwo w tym meczu. I nic dziwnego, wszakże kluby z Gibraltaru w swojej (co prawda krótkiej) historii występów w europejskich pucharach nie zdołały wygrać jeszcze spotaknia. Spotkanie FC Santa Coloma z Lincoln FC zaplanowano na godzinę 20:00.

zwycięstwo FC Santa Coloma: 1,45________remis: 4,00________zwycięstwo Lincoln FC: 5,50

I jeszcze pojedynek Ss Folgore / Falciano z Piunik Erywań. Zostanie on rozegrany o godzinie 20:30. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami zwyciężył Piunik, ale tylko 2:1. W rewanżu teoretycznie otwiera się więc szansa dla Ss Folgore / Falciano. Teoretycznie, gdyż chyba nikt nie wyobraża sobie klubu z San Marino w II rundzie kwalifikacji do Champions League. Serwisy bukmacherskie także, czego odzwierciedlenie znajdziemy w wartości przedmeczowych kursów na to spotkanie. W Totolotku prezentują się one więc następująco:

zwycięstwo Ss Folgore / Falciano: 7,25____remis: 4,70____zwycięstwo Piunik Erywań: 1,30

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania wtorkowych spotkań kwalifikacyjnych do Champions League. Można to zrobić już teraz. Nasza aktualna oferta bukmacherska na wszystkie wspomniane pojedynki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *