Liga Mistrzów w zakładach bukmacherskich

W środę kolejne spotkania drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Lech Poznań rozgrywał swoje spotkanie wczoraj, ale dziś również zagra kilka znanych drużyn piłkarskich. Czego więc takiego ciekawego pod względem zakładów bukmacherskich możemy się spodziewać w środowych spotkaniach?

I tak czeka nas dziś pięć meczów. W tym artykule prezentujemy Wam każdy z nich, wraz z godziną rozpoczęcia danego spotkania, oraz kursów, które ustalono w Totolotku za każdy z możliwych rezultatów. W środę w eliminacjach do Champions League zagrają więc ze sobą:

Karabach Agdam – Rudar Pljevlja (godzina 18:30)

zwycięstwo Karabachu Agdam: 1,20_____remis: 5,00_____zwycięstwo Rudaru Pljevlja: 13,00

Malmo FF – Żalgiris Wilno (19:00)

zwycięstwo Malmo FF: 1,20________remis: 5,50________zwycięstwo Żalgirisu Wilno: 10,75

BATE Borysov – Dundalk (19:30)

zwycięstwo BATE Borysov: 1,40__________remis: 4,10__________zwycięstwo Dundalk: 7,00

Celtic – Stjarnan Gardabaer (20:45)

zwycięstwo Celticu: 1,06_______remis: 9,00_______zwycięstwo Stjarnan Gardabaer: 17,75

Dinamo Zagrzeb – Esch Fola (21:00)

zwycięstwo Dinamo Zagrzeb: 1,04_______remis: 9,50_______zwycięstwo Esch Fola: 21,00

We wszystkich dzisiejszych spotkaniach w roli faworytów do zwycięstwa serwisy bukmacherskie w tym Totolotek S.A., widzą drużyny gospodarzy. I nic w tym dziwnego, wszakże Stjarnan ma raczej nikłe szanse z Celtikiem, Dundalk i Żalgiris niewiele mogą zdziałać w starciach odpowiednio z BATE i Malmo, czy wreszcie Rudar nie powinien mieć szans z Karabachem, nie wspominając już o szansach Esch Fola z Dinamem Zagrzeb… Jednak to tylko teoria. A jak będzie w praktyce? Na ile niespodzianek możemy liczyć? Przekonamy się o tym już niebawem. Typujemy!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań eliminacji do Ligi Mistrzów. Naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na wszystkie mecze środy czeka już na Państwa na naszej stronie internetowej. Można ją znaleźć w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *