Liga Europy z Totolotkiem

W trzeciej rundzie kwalifikacji do Ligi Europejskiej czeka nas naprawdę sporo ciekawych pojedynków. Postanowiliśmy zaprezentować Państwu te naszym zdaniem najciekawsze i zaprezentować je w naszej zapowiedzi bukmacherskiej!

I tak mamy dla Was pięć spotkań. Każde z nich z jakieś powodu wyróżnia się w tłumie i zasługuje, żeby poświęcić mu oddzielne miejsce. Poniżej prezentujemy Wam je wszystkie wraz z dokładną godziną rozpoczęcia danego pojedynku, oraz kursami na poszczególne rozstrzygnięcia w nich, jakie można znaleźć już w naszym serwisie bukmacherskim www.totolotek.pl. W czwartkowy wieczór zmierzą się więc ze sobą:

Brondby – Omonia Nikozja (godzina 20:00)

zwycięstwo Brondby: 1,70_________remis: 3,25_________zwycięstwo Omonii Nikozja: 4,60

Debreczyn – Rosenborg (20:00)

zwycięstwo Debreczyna: 2,70_________remis: 3,10_________zwycięstwo Rosenborga: 2,40

West Ham – FC Astra (20:30)

zwycięstwo West Hamu: 1,50__________remis: 3,70__________zwycięstwo FC Astry: 5,75

Belenenses – IFK Goteborg

zwycięstwo Belenenses: 2,00_________remis: 3,00_________zwycięstwo IFK Goteborg: 3,65

Southampton – Vitesse Arnhem (21:05)

zwycięstwo Southamptonu: 1,30______remis: 4,50______zwycięstwo Vitesse Arnhem: 8,25

IFK Goteborg i Omonia Nikozja były rywalami polskich klubów, odpowiednio Śląska Wrocław i Jagielloni Białystok w II rudzie. Ciekawe jak poradzą sobie w starciu z silniejszymi rywalami, za których są uważane Belenenses Lizbona oraz Brondby IF. Za to West Ham męczył się okrutnie z drużyną z Luksemburga. Czy równie wielkie męki czekają Młotów w spotkaniu z rumuńską Astrą? A jak zaprezentuje się drugi przedstawiciel angielskiej Premier League- Southampton, który za przeciwników będzie miał holenderskie Vitesse Arnhem?

Zapraszamy do typowania czwartkowych spotkań kwalifikacji Ligi Europejskiej razem z serwisem bukmacherskim Totolotek. S.A. Nasza atrakcyjna oferta na wszystkie dzisiejsze pojedynki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *