Liga Europy w Totolotku

W Lidze Europy grają dziś nie tylko polskie zespoły. Oprócz tego czeka nas cały szereg spotkań. Postanowiliśmy wybrać dla Państwa te najatrakcyjniejsze i przedstawić je w tym artykule. Zaczynamy więc!

W drugiej rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy będziemy mieli okazję podziwiać kilka znanych drużyn, między innymi West Ham czy też Trabzonspor. Oto więc na jakich przeciwników trafiły wspomniane wyżej drużyny. Przedstawiamy  te mecze wraz z trzema innymi. Każdy z nich z dokładną godziną rozpoczęcia a także z kursami na poszczególne możliwe rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w naszym serwisie. W czwartek w Lidze Europy zagrają więc ze sobą:

Randgers – IF Elfsborg (godzina 18:00)

zwycięstwo Randgers: 2,45__________remis: 3,00__________zwycięstwo IF Elfsborg: 2,70

Skonto Ryga – Debreczyn (18:00)

zwycięstwo Skonto Ryga: 3,30_________remis: 3,15_________zwycięstwo Debreczyna: 2,05

Trabzonspor – FC Differdange 03 (20:00)

zwycięstwo Trabzonsporu: 1,08_____remis: 8,25_____zwycięstwo FC Differdange 03: 16,50

West Ham – FC Birkirkara (20:45)

zwycięstwo West Hamu: 1,02________remis: 11,50________zwycięstwo FC Birkirkara: 22,00

KR Reykjavík – Rosenborg Trondheim (21:15)

zwycięstwo KR Reykjavík: 5,50____remis: 4,05____zwycięstwo Rosenborga Trondheim: 1,45

Zarówno angielski West Ham, jak i turecki Trabzon- nie powinni mieć większych problemów z rozłożeniem na łopatki swoich rywali. Każdy inny wynik w ich rywalizacji z klubami z Malty i Luksemburga będzie uznawany za sporą niespodziankę. Znacznie ciekawiej powinno być z meczu duńskiego Randgers ze szwedzkim Elfsborgiem, czy łotewskim Skonto Ryga z węgierskim Debreczynem. Również pojedynek KR Reykjavík z Rosenborgiem powinien przynieść spodziewane emocje. Faworytem ekspertów bukmacherskich do odniesienia zwycięstwa są Norwegowie, ale nie można zapomnieć o tym, że Rosenborg gra z w tym meczu na wyjeździe, a tam nie radzi sobie najlepiej.

Typujemy Ligę Europejską razem wspólnie z Totolotkiem S.A. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na wszystkie dzisiejsze pojedynki jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Można ją znaleźć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *