Eliminacje do Ligi Mistrzów w zakładach bukmacherskich

We wtorek w eliminacjach do Ligi Mistrzów zagra nie tylko zespół Lech Poznań. Jakie więc inne ciekawe spotkania czekają nas w ten dzień, i jak prezentują się one pod względem zakładów bukmacherskich?

APOEL Nikozja to zdecydowanie najlepszy zespół cypryjski. Drużyna nie jest aż taka mocna, kiedy to eliminowała Lyon z Ligi Mistrzów, i odpadała dopiero po porażkach z Realem Madryt, ale to ciągle znacząca marka. Taki przeciwnik jak Vardar Skopje- nie powinien być dla APOEL-u większą przeszkodą w drodze tego zespołu do sławy. Macedończycy na tle swoich dzisiejszych przeciwników prezentują się naprawdę nieszczególnie. Czy więc rzeczywiście tak będzie, i gospodarze tego meczu osiągną łatwe zwycięstwo? Wszystko wskazuje na to, że tak, ale jak będzie w praktyce? Przekonamy się już niebawem. Spotkanie APOEL-u Nikozja z Vardarem Skopje rozpocznie się o godzinie 19:00.

zwycięstwo APOEL-u Nikozja: 1,20_____remis: 5,25_____zwycięstwo Vardaru Skopje: 12,50

Skąd kojarzymy TNS? Przede wszystkim z meczu z Legią Warszawa z przed dwóch sezonów, kiedy to odpadli, ale pozostawili po sobie dość pozytywne wrażenie. Teraz w II rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów przychodzi im rywalizować z węgierskim Videotonem. Drużyną, która jawi się nam jako zespół lepszy od swych walijskich rywali. Nie ma w tym nic dziwnego, wszakże ligowa piłka w Walii stoi na wpółamatorskim poziomie. Czy więc Videoton nawiąże do swoich najlepszych występów na europejskich boiskach, kiedy to grał naprawdę dobrze, i był bliski wyjścia z grupy Ligi Europy. Droga do tego wydaje się dość prosta. Goście są faworytami tego meczu, i przy odpowiednim zaangażowaniu powinni rozstrzygnąć go na własną korzyć. Początek pojedynku: TNS – Videoton, o godzinie 20:00.

zwycięstwo TNS: 4,10_____________remis: 3,45_____________zwycięstwo Videotonu: 1,75

I jeszcze spotkanie słowackiego Trencinu z rumuńską Steauą Bukareszt. Faworytem bukmacherów do wygranej w tym meczu są oczywiście goście. Jednak patrząc na kursy na poszczególne możliwe rozstrzygnięcia w tym meczu, nie było by to aż taką dużą niespodzianką, gdyby ten pojedynek zakończył się remisem, czy wręcz wygraną ekipy AS Trencin. Według ekspertów bukmacherskich mamy prawo liczyć tu na taki rezultat? Czyli co robimy? Typujemy! Mecz ten rozpocznie się o godzinie 20:30.

zwycięstwo AS Trencin: 2,85_______remis:3,10_______zwycięstwo Steauy Bukareszt: 2,30

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań II rundy kwalifikacji Champions League! Atrakcyjną ofertę kursową serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na wszystkie wtorkowe pojedynki można już znaleźć w tym miejscu!  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *