Czwartkowe mecze Ligi Europejskiej w Totolotku!

Po Lidze Mistrzów czas  na rewanżowe spotkania drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej. Wśród mnogości spotkań nie brakuje tych, które prezentują się naprawdę ciekawie. Postanowiliśmy Wam przedstawić kilka naszym zdaniem najciekawszych. Przy wyborze poniższych meczów miało znaczenie to, jakim rezultatem zakończyło się pierwsze starcie pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Pierwsze z branych pod uwagę przez nas spotkań rozpocznie się o godzinie 17:00. Poniżej przedstawiamy pięć spotkań naszym zdaniem- najciekawszych, wraz godziną rozpoczęcia, oraz z kursem na każdy możliwe rozstrzygnięcie, jakie można znaleźć w serwisie www.totolotek.pl. W czwartek zmierzą się więc ze sobą:

Debreczyn – Skonto Ryga (17:00)

zwycięstwo Debreczyna: 1,40_________remis: 4,20_________zwycięstwo Skonto Ryga: 6,25

Gabala – Fk Cukaricki Stankom (18:00)

zwycięstwo Gabali: 2,30_______remis: 3,05_______zwycięstwo Fk Cukaricki Stankom: 2,90

Hajduk Split – FC Koper (19:00)

zwycięstwo Hajduka Split: 1,30__________remis: 4,65__________zwycięstwo FC Koper: 8,25

PAOK Saloniki – NK Lokomotiva Zagrzeb (19:00)

zwycięstwo PAOK-u Saloniki: 1,30___remis: 4,55___zwycięstwo Nk Lokomotivy Zagrzeb: 8,00

FC Thun – Hapoel Beer Sheva (19:30)

zwycięstwo FC Thun: 1,75_______remis: 3,40_______zwycięstwo Hapoelu Beer Sheva: 4,05

Debreczyn zremisował bramkowo ze Skonto Ryga. Gospodarze są nadal faworytem do zwycięstwa, jak i do samego awansu, ale tak naprawdę każde rozstrzygnięcie w tym meczu będzie możliwe. W podobnym tonie możemy wypowiadać się o pojedynku FC Thun z Hapoelem Beer Sheva. W trzech pozostałych spotkaniach, to gospodarze przegrali w pierwszych pojedynkach, i teraz są zmuszeni odrabiać straty. Co wydaje się jednak jak najbardziej możliwe! Więc typujemy!

Typujemy rewnżowe spotkania drugiej rundy Ligi Mistrzów wspólnie w serwisem bukamcherskim Totolotek S.A. Nasza oferta na wszystkie czwartkowe mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *