Wtorkowe mecze towarzyskie w Totolotku!

Wtorek to kolejny dzień z typowaniem spotkań towarzyskich. W Totolotku będziemy mieli możliwość ostawiania czterech takich pojedynków. Jak prezentują się one pod względem zakładów bukmacherskich?

A więc pierwszym spotkaniem, będzie mecz Finlandii z Estonią. Rozpocznie się on o godzinie 18:00. Finlandia przez cały czas ma szansę na awans do finałów Euro 2016. Co prawda teraz ma delikatną zapaść formy, ale jednak w dalszym ciągu ma szansę na trzecie miejsce premiowane awansem do baraży. Natomiast reprezentacja Estonii ma już w tych eliminacjach raczej pozamiatane. Może więc lepiej skupić się już na budowaniu kadry na kolejne eliminacje, tym razem mistrzostw Świata, i ogrywaniu jej, także w spotkaniach towarzyskich? Pojedynek z Finlandią jest wprost idealny do skupienia się na tym celu.

zwycięstwo Finlandii: 1,60____________remis: 3,50____________zwycięstwo Estonii: 5,25

Następnym meczem rozgrywanym we wtorek jest pojedynek Luksemburgu z Mołdawią. Jego początek o godzinie 19:00. O tym spotkaniu nie ma co zbyt wiele pisać. Większym potencjałem piłkarskim dysponują naturalnie Mołdawianie, i to  oni są faworytami do odniesienia zwycięstwa w tym meczu. Dość powiedzieć, że Luksemburg, w pięciu spotkaniach  eliminacyjnych stracił aż czternaście bramek. Mołdawia pod tym względem prezentuje się znacznie lepiej. Reprezentacja tego kraju zremisowała między innymi z Rosją, i  to na wyjeździe, a w pozostałych spotkaniach  z innymi przeciwnikami, typu Szwecja lub Czarnogóra- naprawdę nie ostawała aż tak bardzo, za każdym razem prowadząc z nimi naprawdę wyrównane boje.

zwycięstwo Luksemburgu: 3,25_________remis: 3,05_________zwycięstwo Mołdawii: 2,15

o godzinie 19:30 zagrają z sobą Kamerun i Demokratyczna Republika Konga. Goście to trzecia drużyna ostatniego Pucharu Narodów Afryki. Nie brak jednak głosów, że DR Kongo było w tym turnieju bardzo mocno ciągnięte za  uszy przez sędziów. Natomiast Kamerun to podrażniona, ale już chyba po woli odradzająca się potęga, przynajmniej jeśli chodzi o skalę afrykańską. W reprezentacji nie ma już co prawda Samuea Eto’o, ale są inni młodzi i gniewni piłkarze. Czy powiodą oni swój kraj do zwycięstwa w tym meczu?

zwycięstwo Kamerunu: 1,70_remis: 3,20_zwycięstwo Demokratycznej Republiki Kongo: 4,85

Na koniec mecz, który powinien interesować najbardziej kibiców z Polski, a więc pojedynek Ukrainy z Gruzją. Gruzja to nasz najbliższy przeciwnik w eliminacjach do Euro 2016. Nie jest to może jakaś bardzo wybitna reprezentacja, ale od  czasu do  czasu potrafi zaskoczyć. Jak zaprezentuje się więc ona z Ukrainą, która od początku eliminacji poczyna sobie naprawdę nieszczególnie? Faworytem  do  wygranej są Ukraińcy, ale jak będzie? Przekonamy o tym już niebawem! Początek meczu Ukrainy z Gruzją o godzinie 20:00.

zwycięstwo Ukrainy: 1,40_____________remis: 4,05_____________zwycięstwo Gruzji: 7,00

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań wtorkowych meczów towarzyskich. Możesz to zrobić już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *