Typujemy wtorkowe mecze kwalifikacji Ligi Mistrzów!

Liga Mistrzów startuje dziś na nowo! Zapraszamy do typowania spotkań pierwszej rundy kwalifikacyjnej tych rozgrywek. Przyjdzie nam obstawiać dziś trzy mecze.

Mecz Piunika Erywań z SS Folgore/Falciano rozpocznie się o godzinie 18:00. Armeńczycy z Erywań są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa z amatorami z San Mario. SS Folgore/Falciano to drużyna, która ma groźnie wyglądający herb, na którym widnieje piorun na czerwonym tle, ale ręczymy, że naprawdę nic poza tym. Jeśli goście nie zbiorą sporych cięg od Erywania, będzie to naprawdę sporą niespodzianką, a porażka gospodarzy będzie już rozpatrywana w kategorii prawdziwej sensacji. Sensacji, do której jednak według ekspertów bukmacherskich- nie ma prawa dojść. Czy podobnego zdania są nasi typerzy i obstawiają w tym meczu pewne zwycięstwo drużyny gospodarzy?

zwycięstwo Piunik Erywań: 1,06____remis: 8,25____zwycięstwo SS Folgore/Falciano: 21,00

Teraz następne spotkanie, a więc mecz: Lincoln FC – FC Santa Coloma. Mistrz Gibraltaru kontra mistrz Andory. Piłeczka mimo wszystko jest po stronie gości. Andora jednak coś tam znaczy na mapie piłkarskiej europy. Co prawda bardzo mało, ale jednak na tyle, by kluby z tego kraju mogły liczyć na pokonanie amatorskich drużyn z niedawno powstałej federacji piłkarskiej Gibraltaru, jeśli nawet mamy tu na myśli mistrza kraju jakim jest Lincoln FC. Santa Coloma pojedzie więc na południowy zachód europy tylko i wyłącznie po to,  by odnieść zwycięstwo, i móc już po woli myśleć o II rudzie eliminacji Ligi Mistrzów, gdzie ich przeciwnik będzie już bardziej wymagający. Lincoln FC  rozpocznie swoją rywalizację z FC Santa Coloma o godzinie 20:00.

zwycięstwo Lincoln FC: 2,85________remis: 3,10________zwycięstwo FC Santa Coloma: 2,30

Już o godzinie 20:45 zapraszamy na najciekawsze starcie, a więc mecz Crusaders z Levadią Talin. Mecz ten zapowiada się najatrakcyjniej ze wszystkich wtorkowych. Obie drużyny dysponują bardzo zbliżonym poziomem, zdecydowanie najwyższym wśród całej szóstki, której przyjdzie dziś z sobą rywalizować w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Crusaders z Irlandii Północnej są gospodarzami meczu, a więc to im należy przyznać miano faworytów do zwycięstwa w tym meczu. Ale Levadia to też nie piłkarskie ogórki. Po raz kolejny wypada przypomnieć przykrą wpadkę Wisły Kraków z tym właśnie zespołem kilka lat temu. Czy zespół z Talina znów będzie w stanie zaskoczyć piłkarską Europę?

zwycięstwo Crusaders: 2,50_________remis: 3,25_________zwycięstwo Levadii Talin: 2,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań kwalifikacji do Chmapions League. Nasza oferta bukmacherska na wszystkie wtorkowe mecze jest już do Państwa Dyspozycji. Można ją znaleźć w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *