Typujemy wtorkowe mecze Ekstraklasy!

We wtorek odbędzie się przedostatnia już kolejka Ekstraklasy w grupie spadkowej. Dla kilku drużyn jest to już naprawdę ostatni dzwonek, by uchronić się przed degradacją. Co też więc też takiego ciekawego pod kątem zakładów bukmacherskich czeka nas w ten dzień?

Każde ze spotkań odbędzie się o godzinie 20:30. W pierwszym z nich Zawisza Bydgoszcz będzie rywalizowała z Piastem Gliwice. Dzięki dobrej grze w poprzednich kolejkach Zawisza, w przypadku zwycięstwa ma szansę awansować nawet na czwarte miejsce w grupie spadkowej. Żeby jednak jakikolwiek awans był możliwy- konieczne jest zwycięstwo. Tylko czy Piast, w szeregach którego tak dobrze poczyna sobie Kamil Wiczek- pozwoli gospodarzom ograć się tak łatwo? Bardzo wątpliwa sprawa! A jeśli tak, to mamy prawo oczekiwać tu naprawdę ciekawego i zaciętego widowiska. Spotkanie Zawiszy z Piastem będzie transmitowane w Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,05_____remis: 3,40_____zwycięstwo Piasta Gliwice: 3,40

Drugie dzisiejsze spotkanie, to: GKS Bełchatów – Korona Kielce. Gospodarzy również ratuje w tym meczu tyko zwycięstwo. GKS jest jednak w znacznie gorszej sytuacji niż Zawisza. W przypadku braku zwycięstwa klub z Bełchatowa żegna się z Ekstraklasą. Sytuacji gospodarzy nie poprawia fakt, iż Korona po serii nienajlepszych wyników, teraz w końcu zaczęła punktować, i na pewno też będzie chciała zdobyć tu jakieś punkty. Oba zespoły preferują raczej twardy futbol, więc możemy przygotować się tutaj na ostrą grę ze sporą ilością fauli i kartek. A bramek? Oby też jak najwięcej! Na mecz w Bełchatowie zapraszamy do Canal+.

zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 2,65______remis: 3,20______zwycięstwo Korony Kielce: 2,55

Teraz już pojedynek Cracovii z Ruchem Chorzów, czyli dwóch najlepszych drużyn grupy spadkowej. Pasy są na sporej fali. Wygrywają mecz za meczem. Szaleją zwłaszcza Dennis Rakels, Marcin Budziński, czy też Mateusz Cetnarski. Siłą Niebieskich jest natomiast kolektyw. Wygląda na to, że porażka  jaka przytrafiła im się tydzień temu z GKS-em Bełchatów była zupełnie przypadkowa. Przegrać z Cracovią w takiej formie, jaką prezentuje obecnie- nie będzie rzeczy przynoszącą ujmę, ale z całą pewnością Ruch nie przyjdzie na ulicę Kałuży, tylko po to by się bronić. Pojedynek Cracovii z Ruchem Chorzów będzie transmitowany w n-Sport+.

zwycięstwo Cracovii: 2,15_________remis: 3,30_________zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,25

I jeszcze mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała z Górnikiem Łęczna. To właśnie tym pojedynkiem najbardziej zainteresowane są zespoły Zawiszy i GKS-u Bełchatów. Najlepszy dla nich byłby tu remis, ale z pewnością nikt nie będzie myślał tu o podziale punktów. Faworytem do wygranej jest Podbeskidzie, ale watro przypomnieć, że Górnik Łęczna od niedawna stał się wielkim specjalistą od wygrywania na wyjazdach. Fakt ten może dziwić, wszakże w rundzie zasadniczej Łęcznianie nie umieli punktować, ani nawet zdobywać bramek na obcych boiskach. Teraz od nich tej sztuki mogą się uczyć najlepsi z Legią i Lechem na czele. Czy więc Podbeskidzie okaże się ich kolejną ofiarą? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,20__remis: 3,25__zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,15

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich użytkowników do wspólnego typowania rezultatów wtorkowych spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Można to zrobić już teraz. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na ten dzień czeka już na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *