Typujemy poniedziałkowe mecze towarzyskie!

 

Koniec najsilniejszych lig w Europie, to wcale nie koniec futbolowych emocji! Teraz przed nami kolejna faza eliminacji do mistrzostw Europy 2016, Copa America 2015, i inne rozgrywki reprezentacyjne. Zanim jednak to nastąpi, kilkadziesiąt drużyn narodowych rozegra między sobą spotkania towarzyskie. Jakie więc ciekawe spotkania towarzyskie czekają nas dzisiaj?

W serwisie bukmacherskim Totolotek S.A. można dziś typować sześć spotkań reprezentacyjnych. Jakie więc kraje z  sobą zagrają, i czego możemy spodziewać się w tych pojedynkach pod względem bukmacherskim? Poniżej przedstawiamy wszystkie dzisiejsze pary wraz z godziną ich rozpoczęcia, oraz z kursami na poszczególne możliwe rezultaty w nich, jakie można znaleźć w naszym serwisie. W poniedziałkowe późne popołudnie i wieczór zmierzą się więc ze sobą:

Ghana – Togo (godzina 17:00)

zwycięstwo Ghany: 1,35______________remis: 4,15______________zwycięstwo Togo: 8,50

Egipt – Malawi (18:00)

zwycięstwo Egiptu: 1,35_____________remis: 4,05_____________zwycięstwo Malawi: 8,00

Turcja – Bułgaria (19:45)

zwycięstwo Turcji: 1,60_____________remis: 3,50_____________zwycięstwo Bułgarii: 5,25

Norwegia – Szwecja (20:00)

zwycięstwo Norwegii: 2,90____________remis: 3,00____________zwycięstwo Szwecji: 2,40

Dania – Czarnogóra (20:00)

zwycięstwo Danii: 1,65____________remis: 3,3____________zwycięstwo Czarnogóry: 5,00

Malta – Litwa (20:00)

zwycięstwo Malty: 3,85______________remis: 3,10______________zwycięstwo Litwy: 1,95

Z wszystkich dzisiejszych spotkań, najciekawiej zapowiada się pojedynek Norwegii ze Szwecją. Obie reprezentacje zagrają w najsilniejszych składach, a więc zobaczymy przede wszystkim Zlatana Ibrachimovicia. Mecz ten zapowiada się więc naprawdę interesująco. Nie mniej interesująco powinno być także w spotkaniu Danii z Czarnogórą czy też Turcji z Bułgarią.

Wszystkie poniedziałkowe spotkania reprezentacyjne można obstawiać w Totolotku już teraz. Nasza kompletną ofertę bukmacherską na dzisiaj można znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *