Typujemy półfinały Mistrzostw Europy U-21!

W sobotę zostaną rozegrane półfinały  młodzieżowych Mistrzostw Europy U-21. Tu już nie ma miejsca na zachowawczą grę. Jeśli chce się zagrać w finale, trzeba pokazać wszystko co ma się najlepszego. Komu więc z kim przyjdzie się zmierzyć w tych meczach i czego ciekawego mamy się prawo po nich spodziewać w kontekście zakładów bukmacherskich?

Pierwszy pojedynek, a więc spotkanie Portugalii z Niemcami zostanie rozegrane o godzinie 18:00. Nie trudno wskazać w nim faworyta do zwycięstwa. Jest nim oczywiście ekipa nominalnych gości, czyli młodzi Niemcy. I nic w tym dziwnego. Obydwie reprezentacje prezentują wysoki poziom, ale to jednak Niemcy mogą się pochwalić obecnością w swoim składzie zawodnika, który triumfował z Barceloną w Lidze Mistrzów (Andre ter Stegen), piłkarza podstawowej jedenastki Liverpoolu (Emre Can), czy też  najlepszego strzelca zespołu, który o mało co nie załapał się do europejskich pucharów (Kevin Volland z Hoffeinheim). Młodzi Portugalczycy to oczywiście nie piłkarskie ułomki, ale o żadnym z nich nie można powiedzieć tyle dobrego, co o wspomnianym trio z reprezentacji Niemiec. A takich piłkarzy w ich kadrze jest o wiele więcej. Czy przechylą oni szalę zwycięstwa w tym półfinale na korzyć naszych południowych sąsiadów? Początek spotkania Portugalii z Niemcami o godzinie 18:00.

zwycięstwo Portugalii: 3,20___________remis: 3,10___________zwycięstwo Niemców: 2,10

W drugim półfinale Mistrzostw Europy U-21- Dania zmierzy się ze Szwecją. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 21:00. Wiadomo więc, że finał przypadnie w udziale komuś z krajów skandynawskich. Bukmacherzy typują, że będzie to  raczej Dania, ale nie wolno zapomnieć, że młodzi Szwedzi wyszli z grupy śmierci, gdzie w starciach z Niemcami, Anglią i Włochami nie dawano im większych szans, a tymczasem jednak się to udało. Czy więc teraz czas na kolejną niespodziankę i awans do finału? Niewykluczone, tym bardziej, że to piłka młodzieżowa, a w niej jak wiadomo, naprawdę wiele może się zdarzyć. Liczymy tu na duże piłkarskie emocje, a także te bukmacherskie! Koniecznie trzeba typować ten mecz!

zwycięstwo Danii: 2,05_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Szwecji: 3,30

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań półfinałowych meczów Mistrzostw Europy U-21. Kompletna i naprawdę atrakcyjna oferta kursowa na tę imprezę znajduje się już na naszej stronie internetowej i czeka na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *