Typujemy półfinały Copa America!

W Copa America 2015 już czas półfinałów. Zabraknie w nich reprezentacji Brazylii, która nieoczekiwanie poległa w ćwierćfinałowym starciu z Paragwajem. Co więc ciekawego czeka nas w najbliższym czasie, i jakie zdanie na temat tych spotkań mają eksperci Totolotka S.A.?

Pierwszy mecz, a więc starcie Chile z Peru zostanie rozegrane o godzinie 1:30 w nocy z poniedziałku na wtorek. Będzie ono transmitowane w TVP 1 oraz w TVP Sport. Bukmacherzy typują w nim pewne zwycięstwo reprezentacji Chile. Nic w tym dziwnego, La Roja ma naprawdę bardzo silny skład, jest bardzo zjednoczona ku sukcesowi, oraz zdeterminowana jak nigdy. Peru nie może pochwalić się obecnością w składzie tak znakomitych piłkarzy jak Claudio Bravo, Arturo Vidal, czy Alexis Sanchez. Do tej pory Chile idzie jak burza. Jest zdecydowanie najbledszą reprezentacją na tym turnieju. Chile nie ma jeszcze w swoim dorobku zwycięstwa w mistrzostwach Ameryki Południowej, i wydaje się, że jeśli nie teraz, to chyba już nigdy… Czy więc wspomniani zawodnicy wprowadzą swój kraj do wielkiego finały Copa America rozgrywanego na swoim terenie?

zwycięstwo Chile: 1,50_______________remis: 3,90_______________zwycięstwo Peru: 6,75

W drugim półfinale zagra Argentyna i Paragwaj, a więc dwie reprezentacje, które awansowały do tej fazy poprzez rozstrzygnięcie meczu w rzutach karnych. Argentyna okazała się w nich lepsza od Kolumbii, a Paragwaj od Brazylii. Obie reprezentacje nie musiały jednak męczyć się w dogrywce, wszakże w Copa America nie rozgrywa się dogrywek, a od razu rzuty karne. O dodatkowym zmęczeniu nie może więc być tutaj mowy. Według bukmacherów pewnym faworytem do wygranej są Albicelsetes, jednak w bardzo podobnym tonie wszyscy mówili o pojedynku Paragwaju z Brazylią, a tymczasem stało się dokładnie na odwrót, i to Paragwajski kopciuszek ubrał nosa dumnym Canarinhos. Czy to samo uczyni z drużyną Lwo Messiego, Angela Di Marii, i spółki? Przekonamy się o tym już niebawem. Mecz Argentyny z Paragwajem zostanie rozegrany w środę w nocy o godzinie 1:30. Transmisja w TVP Sport oraz w TVP 1.

zwycięstwo Argentyny: 1,45__________remis: 3,85__________zwycięstwo Paragwaju: 7,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania półfinałów Copa America 2015. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na te mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *