Typujemy półfinałowe mecze French Open!

W czwartek w turnieju tenisowym Roland Garros odbędą się półfinały gry pojedynczej Pań oraz półfinały gry deblowej Panów. Totolotek S.A. przygotował oczywiście ofertę bukmacherską na te pojedynki!

I tak w pierwszym półfinale debla zmierzą się bracia Bryan z parą Bolelli/Fognini. Faworytem do zwycięstwa w tym meczu są jego nominalni gospodarze, a więc para Bob i Mike Bryan’owie. W tegorocznym Roland Garros radzą sobie oni naprawdę dobrze, gromiąc kolejnych przeciwników. Bolelli razem z Fogninim również prezentują się nieźle, jednak w rankingu tenisowym wyżej stoją jednak akcje wspomnianych braci. Czy zagrają w finale?

zwycięstwo B. Bryan/ M. Bryan: 1,40_______________zwycięstwo S. Bolelli/ F. Fognini: 2,70

Teraz druga para, a więc Ivan Dodig/ Marcelo Melo – Jean-Julien Rojer/ Horia Tecău. Według ekspertów bukmacherskich nie ma w nim tak zdecydowanego faworyta jak w pierwszym półfinale. Minimalnie większe szanse przyznajemy tej pierwszej parze, zastrzeżeniem jednak, że jeśli wynik pójdzie w drugą stronę, to nie będzie to jakąś nadzwyczajną rzeczą. A więc liczymy tu na wyrównany mecz, i po prostu pokaz naprawdę dobrego tenisa deblowego!

zwycięstwo I. Dodig/ M. Melo: 1,75__________________zwycięsto J.-J. Rojer/ H. Tecău: 1,90

Teraz półfinały Pań. W pierwszym z nich Ana Ivanovic zmierzy się z Lucie Safarovą. Wygląda to w zasadzenia wyrównaną parę. Większe szanse przyznaje się w tym pojedynku Safarovej, ale to Ivanovic jest bardziej doświadczoną tenisistką (mimo, że jest młodsza), lubiącą grać i wygrywać w prestiżowych turniejach, a French Open z całą pewnością do takich należy. Obie panie zajmują miejsce w Top 15 rankingu WTA, więc szykujemy się na dobry tenis. Typujecie go razem z nami?

zwycięstwo Any Ivanovic: 2,05________________________zwycięstwo Lucie Safarovej: 1,65

Na koniec pojedynek Sereny Williams z Timeą Bacsinszky. Tu sprawa jest raczej prosta. Nie wróżymy większych szanse Bacsinszky. Owszem, to dobra tenisistka, ale to jednak Serena już od dawna jest światową dominatorką, co na pewno zechce udowodnić w dzisiejszym półfinale. Zwycięstwo jej przeciwniczki było by wręcz sensacją. Czy według naszych szanownych typerów- Timea Bacsinszky ma szansę taką sprawić?

Zwycięstwo Sereny Williams: 1,15___________________zwycięstwo Timey Bacsinszky: 4,60

Zapraszamy do wspólnego typowania Roland Garros razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza oferta bukmacherska na wspomniane rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *