Typujemy niedzielne mecze Ligi Światowej!

W niedzielę czekają nas kolejne bardzo ciekawe spotkania Ligi Światowej. Dla Polaków oczywiście najistotniejszy będzie pojedynek Białoczerwonych z Iranem. A co jeszcze ciekawego dziś nas czeka, i jakie zdanie na temat niedzielnych meczów mają eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

A więc pierwszy mecz to pojedynek Portugalii z Belgią. Zostanie on rozegrany o godzinie 18:00. W tegorocznej edycji Ligi Światowej Belgia kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, a Portugalia to jedna z najsłabszych drużyn, które biorą udział w tej imprezie. Czy powyższe twierdzenia się sprawdzą, i Belgowie odniosą dziś kolejne przekonywujące zwycięstwo wyjazdowe? Przekonamy się o tym już niebawem. I tylko szkoda, że będzie to spotkanie w siatkówkę, a nie w piłkę nożną…

zwycięstwo Portugalii: 3,10__________________________________zwycięstwo Belgii: 1,30

Pół godziny później zapraszamy na spotkanie Iranu z Polską. Będzie ono transmitowane w Polsacie Sport oraz w Polsacie Sport News. Jeśli myślimy o wyjściu z grupy, i zagraniu w turnieju finałowym w Rio, to nie można sobie pozwolić dziś na kolejną porażkę, a w każdym razie na porażkę do zera. Reprezentacja Polski ma tego świadomość. Mamy jednak tego pecha, że Iran to naprawdę dobra ekipa. Nasi dzisiejsi przeciwnicy na pewno nie odpuszczą, a więc spodziewamy się naprawdę sporych emocji. To Iran jest faworytem do wygranej, a więc trzeba zrobić wszystko by pokrzyżować mu te plany! Czy to możliwe? Przy odpowiednim zaangażowaniu w grę na pewno tak!

zwycięstwo Iranu: 1,30______________________________________zwycięstwo Polski: 3,00

O 19:55 rozpocznie się mecz: Bułgaria – Kuba! Jeśli Bułgaria chce awansować, koniecznie musi pokonać Kubę. Nie powinno być to szczególnie trudne zadnie, ale trzeba je zrealizować, a w tym może być lekki kłopot, wszakże Bułgarzy nie prezentują jakiejś olśniewającej dyspozycji. Kubańczycy na pewno spróbują im urwać choćby seta, a wtedy może się zrobić naprawdę gorąco. Kto więc zwycięży w tym tylko pozornie bardzo przewidywalnym spotkaniu? Niespodzianka niewykluczona! A co sądzą na ten temat nasi typerzy?

zwycięstwo Bułgarii: 1,10____________________________________zwycięstwo Kuby: 6,00

I jeszcze starcie Serbii z Włochami. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:10. Będzie je można zobaczyć w Polsacie Sport Extra. Zawsze silnych Włochów od kilku lat dopadła jakaś dziwna siatkarska niemoc. Italia jeszcze nie pogrzebała swych szans na awans do turnieju finałowego, ale by one pozostały, konieczne jest dziś ich zwycięstwo. To obok meczu Polski, może być najbardziej emocjonujący wyrównany bój. Bukmacherzy typują dosyć łatwą wygraną Serbii, jednak wcale nie jest to takie oczywiste. Liczymy na naprawdę dobry pojedynek. Zapraszamy do typowania go w Totolotku!

zwycięstwo Serbii: 1,35__________________________________zwycięstwo Włochów: 2,95

Zapraszamy do typowania wyników spotkań Ligi Światowej wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza oferta na dzisiejsze pojedynki czeka na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *