Typujemy Mistrzostwa Europy U-21!

Dzisiaj zostaną rozegrane kolejne spotkania młodzieżowych Mistrzostw Europy- Czechy 2015. Gra grupa A, a więc między innymi gospodarze turnieju. Czego więc ciekawego pod względem zakładów bukmacherskich możemy się dziś spodziewać?

I tak gospodarze- Czesi, rywalizują dziś z Niemcami. Niestety wiele wskazuje na to, że będzie to ich ostatni mecz w tym turnieju. Czechy w dwóch dotychczasowych spotkaniach pokonały co prawda Serbię, ale doznali porażki z Danią i przez to zajmują dopiero trzecie miejsce w grupie. Ratuje ich więc tylko zwycięstwo. Nie od dziś przyjęło się mówić, że gospodarzom pomagają ściany. Ale czy Niemcy z zawodnikami znanymi z Bundesligi, takimi jak Kevin Volland, Emre Can, czy Matthias Ginter dadzą sobie odebrać zwycięstwo? Faworytami są i to naprawdę znacznymi. Czy więc będą potrafili podołać presji i sprostać przedmeczowym oczekiwaniom? Tym bardziej, że porażka oznaczać będzie najpewniej pożegnanie z turniejem, a to była by dla nich prawdziwa tragedia. Początek meczu Czechów z Niemcami o godzinie 20:45.

zwycięstwo Czechów: 4,00___________remis: 3,55___________zwycięstwo Niemców: 1,75

O tej samej godzinie rozpocznie się rywalizacja Danii z Serbią. Jedno jest pewne. Zwycięzca tego meczu, o ile taki będzie- na pewno wychodzi z grupy i gra dalej! Wygrana będzie miała więc naprawdę spore znaczenie. Według ekspertów bukmacherskich bliżej tego jest Dania, której dotychczas udało się pokonać Czechów i przegrać z Niemcami, i sprawić w tych pojedynkach na pewno lepsze wrażenie niż Serbia. Jednak to futbol, a do tego młodzieżowy, w którym naprawdę wiele może się wydarzyć. Kiedy o wszystkim decyduje jeden mecz, o wiele łatwiej o błąd. Czy więc któraś z rywalizujących dziś reprezentacji go popełni i w konsekwencji dozna porażki? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Danii: 2,20______________remis: 3,20______________zwycięstwo Serbii: 2,95

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań młodzieżowych Mistrzostw Europy- Czechy 2015. Oferta bukmacherska Totolotka na dzisiejsze mecze czeka na państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *