Typujemy Ligę Światową!

Dziś w siatkarskiej Lidze Światowej zostanie rozegrane sześć spotkań. Nas oczywiście najbardziej interesuje pojedynek Iranu z Polską. A jakie jeszcze inne mecze czekają nas w piątek, i jakie zdanie na ich temat mają eksperci Totolotka oraz jakie kursy przygotowali na poszczególne rozstrzygnięcia w nich?

Cała zabawa rozpocznie się więc o godzinie 17:40, kiedy to zagrają ze sobą Finlandia z Holandią. A jakie jeszcze inne mecze nas czekają? Poniżej prezentujemy je wszystkie wraz z godziną ich rozpoczęcia oraz z kursami na poszczególne rezultaty, jakie można znaleźć w Totolotku. W piątkowe późne popołudnie i wieczór zmierzą się więc ze sobą:

Finlandia – Holandia (godzina 17:40)

zwycięstwo Finlandii: 2,40_________________________________zwycięstwo Holandii: 1,50

Rosja – USA (18:10)

zwycięstwo Rosji: 2,20_______________________________________zwycięstwo USA: 1,60

Czechy – Korea Południowa (18:10)

zwycięstwo Czechów: 1,22_________________________zwycięstwo Korei Południowej: 3,90

Iran – Polska (18:30)

zwycięstwo Iranu: 1,25__________________________________________zwycięstwo Polski

Serbia – Włochy (20:10)

zwycięstwo Serbii: 1,40__________________________________zwycięstwo Włochów: 2,65

Argentyna – Kanada (23:40)

zwycięstwo Argentyny: 1,65_________________________________zwycięstwo Kandy: 2,15

Oprócz spotkania Iranu z Polską, gdzie Białoczerwoni nie są niestety faworytami, polskich kibiców i zapewne również typerów najbardziej interesuje starcie Rosji z USA. W przypadku wygranej gospodarzy mamy szansę nawet na pierwsze miejsce w grupie, jeśli oczywiście nie przegramy dziś z Iranem. Porażka postawi nas w naprawdę ciężkiej sytuacji. Warto dodać, że pojedynek Iranu z Polską będzie transmitowany w Polsacie Sport a także w Polsacie Sport News. Oprócz tego w Polsacie Sport News będziemy mieli jeszcze okazję zobaczyć mecz Argentyny z Kanadą, natomiast w Polsacie Sport Extra- Rosji z USA oraz Serbii z Włochami.

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań Ligi Światowej. Nasza atrakcyjna kursowa oferta na te rozgrywki czeka już tu na Państwa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *