Typujemy finał Champions League!

Liga Mistrzów dobiega końca. Czeka nas już tylko wielki finał, a więc starcie Juventusu Turyn z FC Barceloną. Co o tym starciu sądzą eksperci Totolotka, i jakie kursy przygotowali na poszczególne rozstrzygnięcia w tym meczu?

Bardzo bolesną informację usłyszeliśmy w ostatnim czasie z obozu Turyńczyków, a mianowicie, że w tym meczu nie będzie mógł wystąpić filar defensywy Starej Damy- Giorgio Chiellini. Obrońca uszkodził prawą łydkę i jego występ przeciwko Barcelonie stał się niemożliwy. Blaugrana nie ma takich problemów. Drużyna trenera Luisa Enrique była typowana przez wszystkich na zdecydowanego faworyta do zwycięstwa w tym meczu. Czy słusznie? Wydaje się, że tak, wszakże potencjał ofensywny tego zespołu jest doprawdy ogromny. Można zaryzykować stwierdzenie, że wręcz największy na świecie! Nie można jednak zapominać, że eekpa Starej Damy jest  niemal perfekcyjna w defensywie. Jeśli ktoś eliminuje Real Madryt, to nie może być przypadkową drużyną. Juventus z całą pewnością do takich się nie zalicza. Bianconeri przez wszystkich postrzegani są jako kopciuszek, lecz to na pewno gruba przesada. Juventus jest w stanie prowadzić równy bój z Barceloną, a przy odrobinie szczęścia, rozstrzygnąć nawet ten pojedynek na własną korzyść. Do tego potrzebna jest jednak pełna koncentracja i gra na najwyższych obrotach przez całe 90 minut, a jeśli będzie trzeba, to i w dogrywce i rzutach karnych. Jakiego więc spotkania spodziewamy się w sobotę wieczorem w Berlinie? Na pewno zaciętego, stojącego przede wszystkim na ogromnym poziomie taktycznym. Czekamy więc na piękny finał! Nie możemy się już doczekać! Będziecie typować go razem z nami?

zwycięstwo Juventusu Turyn: 5,50_______remis: 3,70_______zwycięstwo FC Barcelony: 1,62

Finał piłkarskiej Ligi Mistrzów odbędzie się w sobotę o godzinie 20:45. Będzie on transmitowany w telewizji w Canal+ oraz w TVP 1. Typujemy go wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Naprawdę atrakcyjną ofertę bukmacherską na pojedynek Juventusu Turyn z FC Barceloną można już znaleźć u nas w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *