Regulamin konkursu „Zwrot za kupony”

Regulamin konkursu „Zwrot za kupony”:

1. „Zwrot za kupony” odbywa się w formie bonusu na konto gracza w serwisie www.totolotek.pl. Aby wypłacić otrzymany bonus, należy dokonać trzykrotnego obrotu po minimalnym kursie 1,50 zaksięgowanych środków bonusowych.
2. Gracz otrzymuje 10% wartości sumy stawki za jaką zawarł kupon. 
3. Gracz otrzymuje na swoje konto wartość zaokrągloną do jednej złotówki. Zaokrąglenie odbywa się w górę. Maksymalna wartość przyznanego bonusu to 50 PLN.
4. Kupony, które kwalifikują się do akcji „zwrot za kupony” muszą dotyczyć zakładów postawionych w serwisie www.totolotek.pl, lub w punkcie naziemnym Totomix w ciągu ostatniego weekendu (tj; piątku, soboty lub niedzieli poprzedzających rozpoczęcie danej edycji akcji).
5. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do akcji „Zwrot za kupony”.
6. Kupon musi zawierać min. 4 zdarzenia o łącznym kursie min. 4,00, w tym dokładnie jedno zdarzenie nietrafione. Wartość przedziału kursowego nietrafionego zdarzenia musi wynosić od 1,01 do 1,50. 
7. Zgłoszenie musi zawierać: 
login gracza, adres email zarejestrowanego konta oraz zdjęcie lub screen kuponu. Zgłoszenie należy wysłać na adres email: 
totoloteksa@gmail.com, w nazwie tematu wpisując- Zwrot za kupony.
8. Zgłoszenia są przyjmowane do wtorku, do godziny 23:59. Po tym czasie zgłoszenia nie będą już uwzględniane.
9. Pięciu graczy otrzyma zwrot, o którym mowa w punkcie 1. Przy wyłonieniu zwycięzców pod uwagę będą brane następujące czynniki: 
a) Ilość zdarzeń na kuponie (im więcej, tym lepiej), 
b) Łączna wysokość kursu na kuponie (im wyższy, tym lepszy),
c) Nietrafiony zakład na kuponie (im większy pewniak z niższym kursem, tym lepiej).
10. Totolotek S.A. zastrzega sobie prawo do publikacji kuponów w mediach społecznościowych (tj Facebook, Twitter oraz Google+).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *