Piątkowa Liga Światowa w Totolotku!

Dziś kolejna tura Ligi Światowej. Reprezentacja Polski zagra w niej z Iranem. To jednak nie jedyne emocje które czekają nas w piątek. Czego więc ciekawego pod kątem bukmacherskim możemy się  jeszcze dzisiaj spodziewać?

Najwcześniej, bo o godzinie 17:40 zagrają z sobą Finlandia i Portugalia. Obie reprezentacje bardzo źle wystartowały w tegorocznej Lidze Światowej. Na sześć spotkań jakie rozegrały razem do tej pory, nie udało im się wygrać ani razu. Nie mają już raczej szans na awans z grupy. Jedyne czego mogą dokonać, to odnieść zwycięstwo w najbliższym pojedynku między sobą, i chociaż trochę poprawić tym sobie humory. Z racji rozgrywania tego meczu u siebie, faworytem jest Finlandia. A jak będzie na boisku? Przekonamy się już niebawem! Spotkanie to będzie transmitowane w Polsat Sport Extra.

zwycięstwo Finlandii: 1,35________________________________zwycięstwo Portugalii: 2,95

Australia to najlepsza zdecydowanie reprezentacja siatkarka ze strefy Oceanii. Fakt ten nie przynosi jej jednak chluby, ponieważ w rozgrywkach międzykontynentalnych regularnie zbiera baty praktycznie od każdego przeciwnika. W pojedynku z mocarną Brazylią, każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie naprawdę ogromną niespodzianką. Czy zdaniem naszych typerów taka ma prawo się dziś wydarzyć? Początek spotkania Brazylii z Australią o godzinie 19:00.

zwycięstwo Brazylii: 1,02_________________________________zwycięstwo Australii: 10,25

Na pojedynek naszej reprezentacji z Iranem zapraszamy do Polsatu Sport oraz Polsatu Sport News. Rozpocznie się on o godzinie 20:25. W zeszłym roku Iran zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Wtedy to nie mieliśmy z nimi zbyt wiele do powiedzenia. Zmieniły się jednak okoliczności, i w chwili obecnej są one takie, że reprezentacja Polski to mistrzowie Świata, którzy w każdym kolejnym meczu kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, i za każdym razem udaje się je osiągnąć. Czy tak samo będzie dzisiaj? My nie bierzemy innego rozwiązania pod uwagę! A Wy?

zwycięstwo Polski: 1,25______________________________________zwycięstwo Iranu: 3,70

Na koniec najciekawsza para, a więc mecz: Włochy – Serbia. Faworytem do zwycięstwa w nim są Włosi, ale przecież Serbowie też zawsze dysponowali też mocną kadrą, i Italia na pewno nie będzie miała z nimi łatwej przeprawy. Obie reprezentacje są w grupie z Brazylią, dla której awans jest już niemal pewny. Powalczą one więc między sobą o drugie miejsce w tej grupie. Na razie znacznie bliżej celu są Włosi, mający aż cztery punkty przewagi nad Serbią. Ile więc ta przewaga punktowa będzie wynosiła po dzisiejszym meczu? Początek spotkania Włochów z Serbią o godzinie 20:40.

zwycięstwo Włochów: 1,60__________________________________zwycięstwo Serbii: 2,25

Serwis bukmacherski totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów Ligi Światowej. Naszą naprawdę bogatą ofertę kursową na wszystkie dzisiejsze mecze można już znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *