Mecze Mistrzostw Europy U-21 z Totolotkiem!

W młodzieżowych Mistrzostwach Europy czas na mecze grupy śmierci, bo takim mianem określa się grupę B. kto więc z kim w niej zagra i jakie zdanie na temat tych spotkań mają eksperci Totolotka?

Wszystkie dzisiejsze pojedynki rozpoczną się o godzinie 20:45. W Pierwszym z nich Anglia zmierzy się z Włochami. Obydwie reprezentacje dysponują zawodnikami ogranymi już na najwyższym poziomie rozgrywek w swoich krajach, a więc z pewnością będzie to spotkanie o sporej jakości piłkarskiej. Włosi są pod ścianą. Dla nich sprawa jest prosta- zwycięstwo, plus liczenie na to, że w meczu Portugalii ze Szwecją padnie wynik rozstrzygnięty. O ile drugi punkt tego planu wydaje się raczej prosty, o tyle samo ich zwycięstwo nad Anglią z Harrym Kane’m na czele wydaje się misją bardzo trudną do zrealizowania. W składzie reprezentacji Włoch też jest kilku naprawdę dobrych zawodników, przede wszystkim Domenico Berardi, który po bardzo dobrym sezonie w Serie A, zamienił Sassuolo na Juventus, ale wydaje się jednak, że to Anglia prezentuje w tym turnieju większą jakość. Czy potwierdzi się to na boisku? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Anglii: 2,35____________remis: 3,05____________zwycięstwo Włochów: 2,90

W drugim spotkaniu tej grupy zmierzą się ze sobą wspomniane już reprezentacje Portugalii i Szwecji. Portugalczycy od zawsze słynęli z niezłej pracy z młodzieżą. Nie inaczej jest w chwili obecnej. W ich składzie roi się od nowych gwiazdeczek portugalskiej piłki, których nazwiska po zakończeniu turnieju w Czechach znają się zapewne w notesach niejednego scouta z największych klubów Europy. Żeby tak jednak się stało- czas skupić się na meczu z reprezentacją trzech koron. Portugalia jest typowana przez wszystkich jako faworyt do zwycięstwa w tym spotkaniu. Czy tak samo sądzą typerzy Totolotka, i umieścili na swoim kuponie bukmacherskim zwycięstwo drużyny gospodarzy?

zwycięstwo Portugalii: 1,75____________remis: 3,40____________zwycięstwo Szwecji: 4,30

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania młodzieżowych Mistrzostw Europy. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na mecze tej imprezy czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *