Mecze grupy spadkowej w zakładach bukmacherskich

W grupie spadkowej czas końcowych rozstrzygnięć. W zasadzie prawie wszystko już wiadomo. Najważniejsze pytanie brzmi- czy Zawisza Bydgoszcz dopnie swego i po heroicznej walce na wiosnę zdoła zachować miejsce w Ekstraklasie?

Wszystkie piątkowe spotkania rozpoczną się o godzinie 20:30. W pierwszym z nich Korona Kielce zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Pojedynek ten będzie transmitowany w Canal+. Górale z Bielska są już spokojni o ligowy byt. Za to Korona ciągle musi o niego walczyć. Co prawda nawet w przypadku porażki można się uratować przed spadkiem, jednak dla pewności najlepiej załatwić sprawę w najlepszy możliwy sposób, czyli po prostu odnieść zwycięstwo. Według ekspertów Totolotka nie powinno to być takie trudne, czego wyraz dali w przedmeczowych kursach. Prezentują się one następująco:

zwycięstwo Korony Kielce: 1,60__remis: 4,05__zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 5,00

Teraz mecz Górnika Łęczna z GKS-em Bełchatów. Jego scenariusz jest bardzo podobny jak w przypadku pojedynku Korony Kielce z Podbeskidziem Bielsko-Biała. To znaczy- zespół GKS-u Bełchatów już o nic nie walczy. Goście już na sto  procent spędzą przyszły sezon w Pierwszej lidze. Natomiast Łęczna może przegrać, jednak żeby być pewnym bezstresowego utrzymania w T-Mobie Ekstraklasie- musi  zagrać tu o pełną pulę. W teorii nie powinno to być trudne zadanie. A w praktyce? Przekonamy się już niebawem! Na transmisję meczu z Łęcznej zapraszamy do N-Sport+.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 1,50_____remis: 4,25_____zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 5,75

Ruch Chorzów nie ma już za bardzo o co walczyć. Niebiescy na pewno nie spadną z Ekstraklasy. Nawet w przypadku porażki nie zajmą miejsca niższego niż szóste. Za to Zawisza przez cały czas walczy jeszcze o utrzymanie. By  tego dokonać, gościom konieczne jest dzisiaj zwycięstwo. Bukmacherzy zdają sobie sprawę z determinacji bydgoskiego klubu, stawiając to właśnie Zawiszę w roli faworyta do wygranej w pojedynku z Ruchem. Czy więc w Chorzowie wydarzy się swoisty cud, i skazywany przez wszystkich na degradację Zawisza- w ostatniej kolejce zdoła się uchronić przed spadkiem? Spotkanie Ruchu Chorzów z Zawiszą Bydgoszcz będzie transmitowane w Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,30_____remis: 3,20_____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,10

Za to zupełnie o nic nie walczą już zespoły Cracovii i Piasta Gliwice. No może jedynie o prestiż. Spodziewamy się więc tutaj naprawdę dobrego widowiska, stojącego na wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że obie drużyny nie pokpią sprawy i będziemy świadkami spotkania ze sporą ilością bramek. Tacy zawodnicy jak Kamil Wilczek, czy Dennis Rakels są niemal tego gwarancją. I tylko szkoda, że to naprawdę ciekawie zapowiadające się widowisko piłkarskie nie będzie transmitowane w telewizji.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,25__________remis: 3,30__________zwycięstwo Cracovii: 2,95

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań grupy spadkowej polskiej Ekstraklasy. Ofertę bukmacherską Totolotka na wszystkie powyższe mecze można znaleźć tutaj! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *