Mecze Copa America w Totolotku!

Z nocy z piątku na sobotę czekają nas dwa ćwierćfinały Copa America. Ich zwycięzcy zmierzą się z sobą w półfinale. Czego więc ciekawego możemy się spodziewać po tych pojedynkach pod kątem zakładów bukmacherskich?

Początek meczu Brazylii z Paragwajem zaplanowano na godzinę 1:30 w nocy. Pojedynek ten będzie można zobaczyć w TVP 2, a także w TVP Sport. Faworytami do zwycięstwa jest oczywiście ekipa Canarinhos. Brazylia już do końca turnieju musi sobie radzić bez zawieszonego Neymara, jednak póki co idzie jej względnie dobrze, o czym świadczy wygrana z Wenezuelą po dosyć dobrej grze. Teraz poprzeczka idzie jednak nieco wyżej. Paragwaj to na pewno silniejsza ekipa, do tego bardziej doświadczona, posiadająca w swych szeregach takich uznanych zawodników jak choćby Roqe Santa Cruz! Paragwaj jest po prostu lepszy piłkarsko od ostatniego rywala Brazylii. Wcale nie jest powiedziane, że gospodarze tego meczu odprawią ich szybko łatwo i przyjemnie. Szykuje się na pewno twarda walka, Paragwajczycy na pewno nie odstawią nogi! Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Brazylii: 1,70___________remis: 3,40___________zwycięstwo Paragwaju: 5,25

Drugi ćwierćfinał Copa America, a wiec spotkanie Argentyny z Kolumbią, rozpocznie się o godzinie 23:30. Będzie ono transmitowane w TVP Sport. Ten ćwierćfinał wydaje się najatrakcyjniejszy z wszystkich czerech, które będziemy mieli okazję typować w Totolotku S.A. Staną naprzeciw siebie naprawdę światowej klasy zawodnicy, bo takim mianem należy określić Leo Messiego, Sergio Augero, czy Jamesa Rodrigueza, czy też Falcao. Na papierze faworytem jest Argentyna, ale Kolumbia ma zawodników, którzy są w stanie sprawić niespodziankę i zakończyć przygodę Albicelestes już na tak wczesnym etapie Copa America, jakim byłby dla nich ćwierćfinał. Z drugiej strony odpadnięcie Kolumbii w ćwierćfinale, też było by dla ich kibiców sporym zawodem. Której ze wspomnianych reprezentacji przyjdzie go więc doświadczyć?

zwycięstwo Argentyny: 1,80___________remis: 3,20___________zwycięstwo Kolumbii: 4,65

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań Copa America. Naszą aktualną ofertę bukmacherską na te rozgrywki można znaleźć już teraz z tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *