Finał Mistrzostw Europy U-21 z Totolotkiem!

W młodzieżowych Mistrzostwach Europy pozostał nam już tylko mecz finałowy. Zmierzą się w nim reprezentacje Szwecji i Portugalii. Jakie zdanie na temat tego pojedynku mają eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Zacznijmy od tego, że niemal nikt nie stawiał na to, że Szwecja pokona Danię, a Portugalia Niemców, i właśnie tym reprezentacjom przyjdzie rywalizować z sobą w finale. Futbol jednak- szczególnie ten młodzieżowy- bywa przewrotny i dlatego właśnie takie zestawienie mamy w finale. Kto zatem jest większym faworytem do mistrzostwa Europy. Według serwisów bukmacherskich większe szanse na to mają Portugalczycy. Ich zawodnicy grają w lepszych klubach, odgrywają coraz bardziej znaczące role czy to s swojej rodzimej lidze, czy to na obczyźnie. Reprezentacja Szwecji natomiast bazuje głównie na graczach ze swojej, a więc nie najsilniejszej ligi, i raczej bardzo mało liczącej się ligi, ale jak widać, to też jest sposób na zbudowanie drużyny na medal. To wszystkim decyduje jeden mecz, tylko 90 minut, ewentualnie dogrywka i rzuty karne, a więc wcale nie jest powiedziane, że Portugalia pojedzie w tym meczu jak po swoje i odniesie przekonujące zwycięstwo. Na pewno będziemy świadkiem dobrej gry. Nie spodziewamy się gradu bramek. Piłka nożna to gra błędów, i coś nam mówi, że mistrzem Europy zostanie ta reprezentacja, która popełni ich mniej, i skuteczniej będzie potrafiła wykorzystać wszystkie słabości i niedoskonałości swojego dzisiejszego rywala. Kto to będzie? Przekonamy się już niebawem! Finał młodzieżowych Mistrzostw Europy zaplanowano na godzinę 20:45.

zwycięstwo Szwecji: 4,65____________remis: 3,35____________zwycięstwo Portugalii: 1,70

Zapraszamy do typowania spotkania finałowego Mistrzostw Europy U-21. Nie powinno zabraknąć w nim emocji, także tych bukmacherskich. Pojedynek Szwecji z Portugalią można już typować w Totolotku, w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *